Normális ez így ?

Figyelt kérdés

Vőlegényemék négyen vannak testvérek.Nagyon jó kapcsolatban vannak.A nagyszülei csakis őt, az egyszem fiút támogatják, a lányokat semmivel sem.Nagyon jól állnak a nagyszülők, de náluk csakis a fiú számít .Normális az , hogy ha bármit kap tőlük a vőlegényem, azonnal elosztja a tesóival?Vagy mivel már felnőtt emberek, nem kellene ezt tennie,

gondolhatna magunkra is ,mint önálló családra (épitkezni akarunk,gyereket tervezünk,stb)Mindezt persze a nagyszülei háta mögött, mert ha ez kiderülne,valószinű nem is kapna többé semmit .Egyébként nincsenek a lányok rászorulva, kb. egyformán állnak mindannyian anyagilag.



2021. jan. 22. 12:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 Savlekotő ***** válasza:
92%
Ki irigykedik acsarogva hogy a kedves pasasa szét osztotta a pénzt családon belül a jogos örökösök közt? Mi,nem mi,te acsarkodsz hogy az neked járt volna. Lehet nyers vagyok,paraszt is,baltával mosok ablakot,de hülye nem vagyok...
2021. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 A kérdező kommentje:
te nem vagy magadnál, öregem. Egy szóval nem írtam, hogy nekem ebből járna valami. A páromra mondtam, hogy ő fogja örökölni. Most eperohamot kapsz?Vagy mire is szeded a savlekötőt? Refluxra?
2021. jan. 22. 23:43
 53/88 Savlekotő ***** válasza:
89%
Belinkeljem a válaszaidat amiben a neked mi jár,a leendő kölyködnek jó lesz nagyi pénze. Legalább ne hazudj.. Ha valaki így 70 oldalon a más pénzén rugózik az igenis érdekből van ott..
2021. jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 A kérdező kommentje:
igen, linkeld be, mert ilyet nem irtam. A leendő kölyköm, az KÖZÖS a párommal, nem csak az enyém.
2021. jan. 22. 23:49
 55/88 Savlekotő ***** válasza:
87%
Remélem lesz esze nem gyereket csinálni neked,már most kimentette a vagyont előled,a testvéreit segítette,akiknek jár,ember ezt mondanám rá,ez ami neked fáj ezért is pattogsz mindenkire hogy 58en acsarkodtunk rád, és tartunk arany bányásznak? Nem tűnt fel h max egy válaszoló értett veled egyet...
2021. jan. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 Savlekotő ***** válasza:
87%

10millával lehetne mit kezdeni, de ha csak a negyede marad meg a szétosztás után, azzal nem sokat lehet csinálni.

mondtam, hogy tehetősek a nagyszülei, és már ne is haragudjatok, de kinek adnák, ha nem az unokának??????????talán a szomszédnak???????

nem csak a párod az unoka 4 testvér van..

10 millát megkeresni több év. Miért ne fogadhatná el, üljenek rajta a mamáék inkább? Ugyse csinálnak vele semmit, egy családalapításnál meg minden pénz jól jön.Úgyis ő örökli, legfeljebb most kicsit előbb kap néha belőle.Hál isten a mamájáék nem akarják a pénzüket sírba vinni, miért ne adhatnának belőle még életükben?

Olvasd vissza magad.. De simán lenyúlnád a testvérei részét,olyan pénznek ami nekik jár magán vagyon ,volt lesz mindig,ajándék pénz semmi közöd hozzá... Ha észbe kapsz lehet nem tesz a pasi lapátra..

2021. jan. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 A kérdező kommentje:
hol a link, ami emlegettél? A gyerek dolgot bízd ránk, semmi közöd hozzá.
2021. jan. 23. 00:03
 58/88 Savlekotő ***** válasza:
89%
Intő jel hogy menti a pénzét előled. Gyereket akarsz akkor dolgozzál teremtsd meg a feltételeit,anya apa,de nem a Nagyszülő dolga ezt állni..
2021. jan. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 A kérdező kommentje:
SEHOL nem irtam, hogy nekem ebből jár valami. Nem tudsz szöveget értelmezni.
2021. jan. 23. 00:06
 60/88 Savlekotő ***** válasza:
89%
Akkor csináltass fel magad hogy pumpolhassál a gyerekkel is, ameddig fel csinálna,vagy keress még gazdagabbat,és azzal is,de gondolom a családja már most a háta közepére kíván ha már esküvő előtt így cirkuszolsz a pénzükön.. De nem vagy pénzéhes,meg énközpontú,ááá nem..
2021. jan. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!