Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha apukám írogat...

Mit tegyek ha apukám írogat más nővel. Semmi probléma sincs a házasságukba anyukámmal. Nagyon aggodok, higy mi lesz ennek a vége anya bem tud róla és nem szeretném, hogy elváljanak.?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 11:41
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
12%
Tegyél a családodért! Írj annak a nőnek, hogy szálljon le apudról vagy szólsz anyudnak! Ha nem komoly, akkor apud nem fog érte haragudni, ha meg elhajt, akkor legalább tudni fogod, hogy apud megcsalja vagy meg akarja csalni anyudat. Minden kapcsolat beszélgetéssel indul. Ha fontos a családod, akkor nem nézed tétlenül, mert téged is érint, rád is ki fog hatni és mert gondolom szereted anyukádat és nem lennél apud cinkosa, hogy őt hlyének nézd. Nem örülnék én se annak, ha a gyerekem tudna valamit és nem jelezné. Meg kell ezt beszélni s ha apudnak más kell, akkor anyudnak is legyen erről tudomása, hogy kereshessen magának egy hűséges, jobb férjet!
2021. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg azok vannak elszállva, akik akárhányszor feljön egy ilyen megcsalos kerdes, amibe a pali a hűtlen, egybol hoborognek, hogy hat lehet mert szar a házasság, hadd legyen magánélete stb. De ha ez a kerdes most arrol lett volna, hogy no irkal mas f@szikkal, az rogton mar baj lenne, es dobjuk ki a hűtlen feleséget xd
2021. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
64%
Aki itt a gyereket kussra biztatja, az tuti pasi vagy/és hűtlen szerető. Normális ember normális kapcsolatban megbeszéli a dolgokat s nem eltakarja..!
2021. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
75%
Nem azt mondom, hogy asszisztáljon. De az én gyerekem is megvolt róla győződve, hogy a férjem félrelép, majd a filmekben látott módon elkezdett nyomozni és nyilván minden az mellett szólt, hogy igaza van. Amikor leültetett elmondani. Próbáltam nem kinevetni mert én tudtam mi van a dolgok mögött, úgyhogy természetesen végig hallgattam, megköszöntem neki és szépen elmagyaráztam mi történt valójában ás megkértem, hogy ilyet többet ne csináljon, mert kellemetlen volt annak a bizonyos nőnek magyarázkodnunk. Ugyanis mint kiderült őt is lerohanta mielőtt velem beszélt volna, az volt a nagy szerencsénk, hogy neki is van gyereke így nem sértődött meg csak nevetett rajta.
2021. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
32%

A nőnek és a férfinak is joga van a magánélethez.

És itt nem az a lényeg, hogy megcsalás vagy sem.

Basszus akkor a gyerek nyomon követi a szülők üzleti vagy munkahelyi levelezéseit is?

Talán ott is belepofázik?

A házasság sem közte és a szülők közt jött létre.

Én nő vagyok, de ha a férjem és köztem probléma merül fel, akkor azt mi beszéljük meg.

A gyerek nem szólhat bele.

Ha a férjem esetleg nőzik, ahhoz sem lenne köze.


Egy családon belül azért a gyerek az gyerek.

A felnőtt meg felnött.

2021. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
48%
Házas ember a házastársával cseverésszen esténként és ne ellenkező neműekkel múlassa a szabadidejét, amit akár a gyerekével való foglalkozásra, közös játékra, beszélgetésre, lelkének ápolására vagy társának házimunkájának besegítésébe, netán vele való foglalkozásra, szeretgetésére, szeretkezésre is szánhatna..! Tessék, pontozzátok csak le ezt is, kedves félrelépők, mert fájdalmas az igazság! :) Viszont csak szembe kellene már nézni vele. Vagy legalább a tükörbe. A gyerekek nem hlyék ~s sokkal több mindent észrevesznek...!
2021. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
58%
#15 ugy nehezen merülhet fel problema, hogy a feleség nem is tud rola.. “gyereknek semmi koze a maganeletunkhoz” - akkor a szülők miert turkálnak a gyerekébe folyton? amugy meg ömm, de van, mert ha elválnak/szar házasságban élnek tovabb, ahol az egyik egy hűtlen szar, az a gyerekre is kihatással van. Valoszinu ti, feleségek, akik most itt ennyire nyugodtak vagytok, titeket is atb@sznak, de sebaj, ha itt legalabb kiderült, akkor hadd mondja mar el a gyerek az anyjanak, még akkor is ha csak egy téves riasztás.
2021. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
60%

17. Sokszor az a probléma, hogy a házastársak nem zárnak össze mint férfi és nő.

Ha az egyik fél a házastársa helyett a gyerekkel beszéli meg a problémáit, akkor a gyerek úgy érzi be kell avatkoznia.

Ha gyanítom, hogy a férjem érdeklődik egy nő után, akkor sem teszek a gyereknek erre megjegyzést. Nem mondok olyant, hogy apád szerintem nem túlórázik mert nőzik.

Sokan észre sem veszik és elkezdenek a gyerekkel olyan infókat megosztani, amit nem vele kell megbeszélni.

Nem mindenki elég érett ehhez, hogy megértse.

2021. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
23%
Na, 18-as,pont az ilyen szülők jönnek aztán majd panaszkodni a gyakorira, hogy a gyerekük sem hajlandó megbeszélni velük semmit! A kölcsönös kommunikáció minden jól működő kapcsolat alapja. Ha gyerek az illető, ha nem. De majd megtanulod te is!
2021. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
91%

Na de mit írogat???

Nagyon nem mindegy...

2021. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!