Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha apukám írogat...

Mit tegyek ha apukám írogat más nővel. Semmi probléma sincs a házasságukba anyukámmal. Nagyon aggodok, higy mi lesz ennek a vége anya bem tud róla és nem szeretném, hogy elváljanak.?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 11:41
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
55%

Ha onnan nézzük, hogy: a férjed/feleséged félrelép/-kacsintgat, fogalmad sincs róla, de a gyereked tudja: szeretnéd-e, hogy elmondja neked?

Mit válaszolnatok?

2021. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
48%
31-es: én szeretném, ha elmondaná nekem és nem néznének hlyének meg nem maradnék boldog tudatlanságban s egy xar kapcsolatban! !
2021. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
61%

Én boldogabb lennék, ha annak idején nem világosított volna fel senki.

Amit az ember nem tud, az nem fáj és nem kell "intézkedni".

Egy futó ügy volt, nem is lett belőle semmi folytatás, csak éppen a közös ház ugrott, anyagiak borultak és én éltem le az életem egyedülálló anyaként, a férjem is magányosan, később betegen, a gyerekünk meg csonka családban.

De mindenki azt csinál amit akar!

2021. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
46%
33: jobb lett volna hazugságok kozt elni? :) Nem az a lenyeg, hogy hányszor történt meg, meg kivel... a lenyeg hogy megtörtént. Szégyellem, hogy vannak ilyen nők, akik ennyire becsicskulnak, csak azert hogy megmaradjon a kozos haz meg ezek. A becsületed nem lenyeg?
2021. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
51%

#34

Kérlek ne írogass nekem és főleg ne ilyen stílusban!

A Kérdezőnek válaszoltam.

A kérdésével kapcsolatban mondtam el, hogy mit gondolok erről, nem veled akarok erről filozofálni.

2021. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
35%
Részemről azt kérném a gyerekemről, hogy ne szóljon semmit, mindig magam elé helyeztem őt. Soha nem kérném tőle, hogy beárulja az apját és ez rányomja a bélyeget a kapcsolatukra. Ahogy azt sem, hogy valamilyen szinten is azt higgye, hogy a rákövetkező válás az ő hibája, mert biztosan megkérdezné magától vajon mi lett volna ha nem mondom el?
2021. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%
30-as egyedülállóként maximum a pocsojába ugrálva sározhatnám fizikálisan össze magam. Mi csak azt mondtuk neki ha elmondja lehet ő lesz nehéz helyzetben mert pl. Nem hisznek neki. Mit nem lehet ezen érteni? De nem tudjuk hogy milyen jellegu ez az egesz.
2021. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!