Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha apám ilyenen kiakad?

Normális ha apám ilyenen kiakad?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap délután azt történt, hogy a nagynéni írt anyámnak hogy jön hozzánk. Visszaírt neki akkor hozza apámat is haza ha már jön. Nem mondta a nagynéni de a párja is jött amivel szerintem nem volt baj, lényegtelen. Mint kiderült, ezen is kiakadt édesapám. Aztán ugye itt voltak és az is baj volt, hogy apám nem tudott leülni enni. Simán le tudott volna, csak úgy történt volna az az evés, hogy közben mellette beszélgetnek. Nem értem miért kell ezen kiakadni. Üvöltözött anyámmal és a seprűt is felkapta majd lecseszte a földre. Ma meg Messengeren ilyet írt édesanyámnak: r.hadnál meg te bagós p.icsa... Nagyon rossz így is a kapcsolatuk, csak elviselik egymást.

2021. jan. 28. 15:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Újra elkezdtek ezen vitatkozni. Volt egy olyan sztori hogy apám hazahozott 2 palit aztán azokkal piált este tízig. Kint a teraszon kiabáltak mikor mi aludni próbáltunk. Szóval nem értem apám miért gondol többet magáról...
2021. jan. 30. 19:49
 12/13 anonim ***** válasza:

Hagyd rájuk, sajnos nem tudsz tenni semmit

Tanulj sokat, olvass könyvet, hallgass zenét, ez egy olyan helyzet, ahol neked kell tűrni

Sajnállak, mert nem te akartál ilyen családba születni, de az csak rajtad múlik, hogy ki tudsz-e törni ebből

Motiváljanak arra, hogy te jobb legyél

Sok türelmet a helyzetedhez

2021. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Savlekotő ***** válasza:
Utolsóra hallgass,tanulj h le tudj lépni.
2021. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!