Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a szüleim?

Miért csinálják ezt a szüleim?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy annyira nem emgednek bizonyos dolgokat,pl:hogy kimenjek a barátaimmal városba stb.,hogy úgy érzem,nem szeretnék,hogy olyan legyek,mint ők.

(A barátaimmal semmi olyasmi baj nincs,mint drogok,alkohol,dohány meg ilyenek.)



2021. febr. 4. 20:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves vagy?
2021. febr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
25%
Ne is figyelj az ilyen tulbuzgott negativ kommentekre,elozot nezve " maradj otthon,jarvany van" kifejezestol,hatast dobnek,aki ezt mondja,annak vagy tul sok a penze,vagy egy maganak valo primit ember :) Na szooval,oszinten szolva szamit az is hogy hany eves vagy igen,DE,altalaban, nekem vannak egyebkent lany ismeroseim akiket meg 19 evesen is fognak,egyszeru,feltenek,mert a mai vilagba lanyos anyuka,apukanak lenni nehez,mivel titeket feltenek ilketve a lanyokat feltik a legjobban,elegge szerintem gaz lenne ha nem feltenenek,mert olyan ismerisom is van,lany,akit nem fognak ugy,es hat nagyon eltud kallodni az ember....Nyilvan ha fiatal vagy 16-17 ev korul ertheto,ha elmukta 18,vagy affelett ne aggodj,egy ido utan ahogy idosodsz fognak benned bizni nyugi :) Mi is ossze szoktunk gyulni,es szorakozni kit erdekel a jarvany,1 eve hajtjak mar ezt,a deoresszio fog jobban elvinni minjet es nem ez,a tarsasag az kell,lazitani kell :) De a lenyeg,hogy idovel jobb lesz,alakitsatok ki egy bizalomkort hogy tudjanak benned bizni,ezaltal majd hidd el,konnyebb lesz a "csavargas" :) Csak tudni kell beszelni a szulokkel ennyi :) Engem is fogtam,fiu ketemre 17 eves koromig aztan ahogy jottek az evek,egyre jobban lett bizalom :) Szooval hajra,es kitartast :)
2021. febr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%

"aki ezt mondja,annak vagy tul sok a penze,vagy egy maganak valo primit ember"

esetleg a töke tele van már a karanténnal, és azokkal akik a tiltás ellenére mégis kijárnak, mert így csak méghosszabb lesz a karantén?

2021. febr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%
13-as, ha 8 előtt jarnak ki, akkor nem terjed a vírus! Csak 8 után terjed, hajnal 5-ig. Addig lehet menni a barátokkal mondjuk bicajozni vagy gördeszkázni nyugodtan. Plusz úgyis csak a vakcina oldja meg a járványt, nem azt kommunikálják mindenhol?
2021. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem írja, hogy hány éves, szerintem tuti, hogy 16 alatti...
2021. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
"Maradj otthon,jarvany van" es a 8 utan fertoz csak a virus,hidegen hagy :) Ezt jatszuk mar 1 eve,tudod mibe lehet legjobban meghalni? Maradj otthon,idiota,mibol lesz penzed,majd rairhatom a csekkekre hogy "jarvany" van bocsi fizetek akkor ha majd jon a vakcina....Emberek,hagyjuk mar ezt,a depresszio,es az ehenhalasba,sokkal jobban bele lehet halni,es nem mondok ujat,de ez az este 8 tol valo,kit erdekel,a fiatalokat nem lehet bezarni,talalkoznak otthon,hazibulikat csinalnak,amit en is szoktam :) Kicsit azert terjunk eszhez,hogy ha ilyen nagy a gaz,akkor segitsenek,ne csak politikat csinaljanak belole :) Jarvany van,es? Mar itt a vakcina,szabadulunk felfele :) Senki ne magyarazza meg nekem,hogy amit a kormany muvel,van benne barmi fele logika,mert nagyon nincs...De a valodi temahoz visszaterve,nyugalom kedves lany kerdezo,egy ido utan mimden enyhul,ameddig tudtok bulizzatok eljetek :) Jarvany ide oda,elni KELL :)
2021. febr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16 szerencsére én olyan országban élek ahol az állam segít ha karanténoznod kell ;) és lehet most pont kell is majd, párom ha volt tesztelni
2021. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!