Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha egy anya, egy...

Normális az ha egy anya, egy feleség azt vágja mindennap a fejemhez , hogy elveszi a kislányunkat, elmegy vele meg stb. ?

Figyelt kérdés

Ha féltékeny ami sokszor van, vagy ha bármi van üvölt és ezzel fenyeget. Kislányunk 14 hónapos es azóta ez van. Mindennap üvölt, ordít, még a kicsi 14 hónapos lányával is valamikot , és még volt h lek*rv*zta.


Apa vagyok de ezt nem birom, a lányomat meg nem hagyom. Lesz*rom , h ő az anyja . Apja mellett is lehet boldog egy gyermek és lehet jó élete neki.


2021. febr. 9. 05:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
52%

Hát, ez gond.

Vedd fel az uvöltözéseit. Gyűjts bizonyítékokat ellene hogy egy lelki terrorista. Rossz szülő. Stb stb s ha válsz hátha neked ítéli a bíróság.


Vagy jól elkened a száját hogy tudja hol van a helye.


Vagy beletörődsz még 18 évig, aztán költözöl a lánnyal együtt.

2021. febr. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
18 évig biztos nem birom ki. Nagyon sok minden van amit kiirhatnék. Én sem vagyok szent, én is kiabálok néha amikor felidegesit, de a kislányommal soha sem. ő mindenben belém áll. Én gürizek a pénzért ő meg csak mindenben belém rúg. Velünk él apám , úgy beszel apámmal mint egy kutyával. Nekem meg ki kell nyaljam az ő csaladja se*gét
2021. febr. 9. 05:55
 3/32 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet, hogy depressziós? Írod, hogy mióta megvan a kicsi. Lehet jót tenne neki, ha bölcsibe adná és visszamenne dolgozni.
2021. febr. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Mi lenne ha rákérdeznél mi bántja?
2021. febr. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki családon belüli erőszakra gondol akkor általába az jut az eszébe, hogy az apa veri anyát. De van amikor anya évekig terrorizálja apát és pár év után apa annyira megrökönyödött lesz és normális életet sem tud élni így végül végez magával. De az is lehet amit írtak, hogy depressziós. Meg kell bizonyosodnod, hogy mi a baja és a szerint cselekedni de közben próbáld rendben tartani a lelki egészségedet. Ha meg nem múlik sehogy ez az állapot akkor keress fel családsegítőt/gyámügyet hogy nálad lehessen a gyerek.
2021. febr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
51%

Na itt kezdődik a probléma: "én gürizek a pénzért".

Nem. Együtt teszitek. Együtt dolgoztok, együtt döntötök, együtt csináltok mindent.

Egy üvöltős pillanatában, próbáltál már nem visszakiabálni, hanem megkérdezni mi a baj? Ha őszintén érdekelnéd az ő problémája, lehet megoldana mindent. Lehet ezerszer elmondta neked, de nem figyeltél rá. Inkább jöttél azzal: te keresed a pénzt...


Az is baj, hogy apukád ott van. Biztos, hogy bele szól a kettőtök dolgába, téged védeni fog, mert a fia vagy...



Szóval, ha elfogadsz egy tanácsot, őszinte nyitottsággal és higgadtan kérdezd meg mi a probléma. Mi bántja, min szeretné, hogy változtass, van-e olyasmi, amit szeretne de nem tudja megtenni, mi az amiért egyedül érzi magát.

Felejtsd el, hogy úgy válaszolsz, hogy "bezzeg én amikor", vagy "és én"... ez most szóljon róla. Kérdezd meg szüksége van-e énidöre, vagy mit változtassatok.


Ha ez sem megy, akkor váljatok el, mindenkinek jobb lesz.


Egy dolog biztos, a nők úgy vannak programozva, hogy a gyereknek apa kell. Ha azzal fenyeget, hogy elhagy és viszi a gyereket, akkor azt te indukáltad valahogy...

2021. febr. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
56%

Hulyeseget beszélsz előttem szóló, miért az apa indukálta a feszültséget?


Miért mindig az apa rossz, még akkor is ha az anya egy idegbeteg és szereti kelteni a feszültséget?


A nők sosem tehetnek semmiről?

2021. febr. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

6. Nem kérdeztem szerinted? Nem beszéltem vele? Igen dolgozok folyamatos 3 muszakban egyiküket sem hanyagolom el. De mindennap talál valamit. Mindennap beleköt valamibe.

Volt pszichológusnál , semmit nem beszélt magáróo. 19 eves előtte egy helyen dolgozott titkárnőként, ahol haza sírva balhézott mert a főnöke nem olyan hangnemben beszélt vele. De ha sír egy gyerek mért kell üvölteni vele meg szidni? Mért kell egyből azzal jönni h én nem láthatom mert elveszi?

2021. febr. 9. 07:38
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy pont fordítva lesz ha nem vesz vissza magából. Te veszed el tőle a gyereket. 19 éves ,se állása,se nincs hova mennie gondolom. Miből gondolja hogy nála lesz a kislány? Kezeltesse magát,menj el vele orvoshoz. Ezek a hiszti rohamok nagyon gázok.
2021. febr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
71%
Sztem itt azért nincs kibontva a történet minden egyes része, szóval minimum fenntartásokkal kezelem szegény áldozat családfőt. Ha ekkora hisztérika, akkor a gyerek előtt is az volt, akkor miért ejtetted teherbe? Ha meg nem ilyen volt, akkor meg kiváltotta vmi, amihez jó eséllyel közöd van. Szóval nekem nem kerek a sztorid.
2021. febr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!