Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha egy anya, egy...

Normális az ha egy anya, egy feleség azt vágja mindennap a fejemhez , hogy elveszi a kislányunkat, elmegy vele meg stb. ?

Figyelt kérdés

Ha féltékeny ami sokszor van, vagy ha bármi van üvölt és ezzel fenyeget. Kislányunk 14 hónapos es azóta ez van. Mindennap üvölt, ordít, még a kicsi 14 hónapos lányával is valamikot , és még volt h lek*rv*zta.


Apa vagyok de ezt nem birom, a lányomat meg nem hagyom. Lesz*rom , h ő az anyja . Apja mellett is lehet boldog egy gyermek és lehet jó élete neki.


2021. febr. 9. 05:06
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
61%
Csak úgy süt belőled a lenézés csóri nő meg a családja felé. Kezdem sejteni mi a szerencsétlen asszony baja....
2021. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
81%
Keressél segítséget az asszony mellé. Lehet, hogy elég lenne valaki, aki néha tehermentesíti a házimunka alól, vagy időnként elviszi magával a kislányt.(Sétálni például) A feleséged nagyon fiatalon lett anya, neki még - jó esetben - az iskolapadban lenne a helye és élveznie kéne a fiatalok életét. Buli, kirándulások, stb. Ki van borulva, a vak is látja. Most kellene lépni, nem akkor, amikor már nagyobb lesz a baj.
2021. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
63%

Johet a lepontozas de en kitennem.

Akinek 19evesen van esze gyereket csinálni a semmibe(az apa tudta nelkul), annak legyen esze ahhoz hogy ne hisztizzen utana ha nem mehet minden masodik hetvegen bulizni.

20 eves vagyok eszembe nem jutna kisgyereket babusgatni, fokent hogy meg tanulok.

En a helyedbe megmondanam neki hogy vagy fegyelmezi magat vagy mehet vissza az anyjahoz. O sz.rta a spanyol viaszt vagy mi? Nem. Csak kipottyantott egy gyereket, a sajat hibajabol szandekosan, ezt szerencsere a legtobbunk meg tudja csinalni tehat? Abban sem vagyok biztos hogy szereti azt a gyereket a leiras alapjan.

Nem ertem ezeket az embereket akik 0 elettapasztalat, 0 penzugyi hatter es minden nelkul gyereket szulnek a semmibe. Aztan ha netalantan az apa ott hagyja oket akkor meg persze a férfi a hibas mert mi az hogy 21 eves csavo nem akar apuka lenni. Jezusom...

2021. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
59%
Oké, utolsó, részben jogos, amit írtál. De a gyerek most már itt van, nem szapulni kell az anyukát, hanem ötleteket adni a hogyan továbbról. Lehet az is egy megoldás, hogy elviszik hetente kétszer-háromszor délelőttönként egy bölcsibe, nyilván fizetősbe. Addig anya utoléri magát és este nem kiabálni fog, hanem jókedvűen mosolyogva várni a férjét.
2021. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
68%

Na persze.. Biztos majd jokedvu lesz mikor alig hogy felnott lett egy gyerek van a nyakan.

Mi lenne a jo lepes? Szeretetben felnevelni, de ez nem fog megvalosulni. Ezek utan h le k.rvazza a sajat gyereket szerinted majd jokedvuen varja az gyerek apjat otthon? :) te mit gondolsz?

2021. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
32%
#25, túlvállalta magát a nő, ez nem vitás. Nekem eszembe jutott a bölcsi, mint lehetőség. Te mit tudnál hozzátenni?
2021. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
95%
Szegény kicsi, még nincs 2 éves és már lekurvàzzàk. Akár mennyire védik itt sokan az"anyát",de ez nem normális. Nagyon nem.
2021. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
86%

Igen enis azt irom amit az utolso.. Ebbol soha nem lesz szereto csalad mar megbocsass.

En leirtam mit tennek:)

2021. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
36%

#27 persze. Mert a mártir apuka olyan szavahihető. Tudod, apukája soha egy árva szót se szól, ő gürizik, de mindenki őt bántja... persze...

Nagyon szívesen meghallgatnám a másik felet is. Lehet épp az apuka vágta ezt a felesége fejéhez.

Még a cigányoknál se kurvázzák a gyereket, pedig ők aztán tudják szórni az átkokat.

Ráadásul tisztességgel ellátja a gyereket. H ez így van, akkor meg se fordul a gejében ez a szóhasználat... Szóval itt nagyon-nagyon sántit a dolog.

2021. febr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Es miert nem vagtad meg szajba?

Mar azert megerdemelte volna ahogy veled beszel, de ahogy a lanyoddal es az edesapaddal.. hat nemtudom. Azert csinalja mert megteheti, semmi tekintelyed nincs.

Nem vagyok a nok elleni eroszak partoloja nekem is volt benne reszem de basszus ha en normalis feleseg voltam es megis kaptam az ilyenek miert nem?:D

2021. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!