Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ha egy anya, egy...

Normális az ha egy anya, egy feleség azt vágja mindennap a fejemhez , hogy elveszi a kislányunkat, elmegy vele meg stb. ?

Figyelt kérdés

Ha féltékeny ami sokszor van, vagy ha bármi van üvölt és ezzel fenyeget. Kislányunk 14 hónapos es azóta ez van. Mindennap üvölt, ordít, még a kicsi 14 hónapos lányával is valamikot , és még volt h lek*rv*zta.


Apa vagyok de ezt nem birom, a lányomat meg nem hagyom. Lesz*rom , h ő az anyja . Apja mellett is lehet boldog egy gyermek és lehet jó élete neki.


2021. febr. 9. 05:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
82%
5- nem vagy tisztában a "megrökönyödött" szó jelentésével. Nézz utána.
2021. febr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
69%
Simán lehet depressziós. Beszűkül az élete a gyerek mellett, gyakorlatilag össze van zárva egy-huszonnégyben a csecsemővel- te meg érdekesen állsz a dolgokhoz az "én gürizek a pénzért" hozzáállással. Nem lehet hogy öntudatlanul is lenézed, nem kezeled nőnek mióta szült és otthon van a gyerekkel? Nem érezheti emiatt úgy hogy van valakid, és őt hanyagolod? Lehet ám orvosi segítséget is kérni az anyuka viselkedési zavarai miatt... okozhatja hormonális gond, vagy tényleges depresszió amit az ingerszegénység, beszűkült cselekvések okoznak. Megértem hogy nehéz az apukának, pokoli lehet erre hazamenni mindennap , de a helyzet rontása helyett segítséget kell kérni. Amúgy egy ekkora gyereket nem fognak elvenni az anyjától, ezt borítékolhatod (sok esetben sajnos)
2021. febr. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
96%

Miért féltékeny? Azt írtad, sokszor van. Ha nyomós oka van: miért adsz rá okot?

Abban egyetértek, hogy kicsi gyerekkel nem üvölthet így, nem normális.

Nincs kifejtve a történet, addig kezeljük fenntartásokkal.

2021. febr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
90%

Nem elírás, tényleg 19 éves a feleséged? Kvázi még gyerek, te jó isten, én ennyi idős koromban naiv, kis infantilis tini voltam, pedig dolgoztam, és suliba is jártam egyszerre.


Még ő maga sem felnőtt, nem elvárható, hogy felelős, felnőtt anyaként viselkedjen. Szerintem totál készen van, hogy ilyen fiatalon a nyakába szakadjon ennyi minden.


Nézd, amit tanácsolni tudnék, kérdezd meg tőle nyugodtan, hogy mit szeretne. És tedd meg.

Lehet elég lenne, ha heti egy délutánja szabad lenne. Azt csinálhatna, amit csak akar.


És megkérdezném apádat is, hogy ő mit csinál? Mi a véleménye a helyzetről? Mert én nemhogy 19 évesen, de 39 évesen sem viselnék el senki mást a háztartásomban! Lehet, csupán ez a baja, de nem meri mondani, ezért mindenki máson tölti ki a dühét.

2021. febr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
64%

#14, bizony, ez az anya túl van terhelve. tuti ő cipeli a hátán az egész háztartást, mert hát "úgyis otthon van". plussz a bepisilő/kakíló/hisztiző/nemalvó kisgyerek.

kérdező, tehermentesítsd a felségedet, mielőtt még jobban kiborul!!!

2021. febr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
10. Nem vette be a fogamzásgátlót mint kiderült utólag. Szeretem ezért nem bámtottam soha , a kislány a mindenem. Eszembe se jutott h elvetessük, mert ő nem tehet semmiről. Gyerek előtt nem itt laktunk hanem a családjánál. Azt hittük itt nálunk gyerek után minden más lesz. De rosszabb lett. En ő náluk lenyeltem mindent azt is hogy az apja el vitte egy körre jogsi nélkül az autómat be a városba megkérdezésem nélkül. Apám 65 éves cukorbeteg aki egész nyáron dolgozik , hogy nekünk könnyebb legyen es rossz szót se szól
2021. febr. 9. 09:14
 17/32 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon kettős mérce szagú....

Télen nem dolgozik apád? Honnan tudod, hogy nem szól egy rossz szót sem?

Ki vezeti a háztartást?

Mennyire nehéz eset a gyerek?

2021. febr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
76%

Mindent lenyeltél náluk... aha.

És tutira egy rossz szót se szólt, és még véletlenül se hangzott el olyan, hogy bezzeg apám 65 évesen, cukorbetegen is miattunk gürizik (te meg itthon csak a gyerekkel vagy, mit hisztizel...)

2021. febr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
76%

Jah es biztos a feleséged akart elköltözni. Biztos nem azért tettétek, hogy ne kelljen NEKED mindent lenyelni...

Ember, ahogy már írtam. Nagyob keményen benne vagy az egészben. Hiába mártirkodsz.

2021. febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
54%

Mondd meg neki, hogy csomagoljon össze még ma, és menjen vissza a szüleihez. Váljatok el, a láthatáshoz ettől még jogod van.

Ha a szüleinél ő normálisan tud viselkedni, akkor gyakorlatilag a kisbabának is, meg mindenki másnak is (beleértve apukádat is) ez lenne a legjobb.

Ha meg ott se bír magával, akkor meg a kedves szülei nyeljék ezt és tartsák el.

Arra nincs sok esélyed, hogy te kapd a babát. A bíróságot nem fogja meghatni, hogy üvölt a gyerekkel. Ha kap gyedet, gyest, továbbá lesz hova visszamennie dolgozni, és a szülei eltartják a gyerek óvodába kerüléséig, akkor ezen az alapon se veszik el tőle.

Viszont a láthatáshoz jogod lesz. Ezzel mindig élj, legyél pontosan tisztában azzal, mik a jogaid e téren, és ha akadályozza a láthatást az anya, mindig azonnal tegyél jogi lépéseket!


Szerintem ez a legjobb, amit jelen helyzetben tehetsz.


Elvileg elképzelhető, hogy csoda történik. Ez a jelen esetben az lenne, hogy feleséged az anyjáéknál rájönne, hogy mégiscsak szeret téged és együtt vagytok egy család, és megkeres, és hajlandó lesz pszichológushoz elmenni (a kettő gyakorlatilag ugyanaz), őelőtte megnyílni hogy segíteni tudjon, és akkor helyre rázódhat minden. Ez megtörténhet, de reálisan nem várhatsz rá.

2021. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!