Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy bugyiban...

Szerintetek gáz, hogy bugyiban és melltartóban mászkálok apukám előtt? Illetve, hogy anyukámmal zuhanyzás közben mindig beszélgetünk és ő végig lát? 19/l

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 21:37
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
51%

Hát szerintem az gáz, hogyha apukád előtt így flangálsz.

Az viszont nem, hogy anyukáddal dumcsiztok zuhanyzás közben, azt én is szoktam anyával, ha úgy van.

Szerintem az, hogy anyukáddal ilyen jó viszonyban vagytok, az tök jó. :)

2021. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
86%
Ha nektek nem gáz, ez a természetes akkor ne érdekeljen hogy mások mit gondolnak. Minden családban máshogy van kezelve a meztelenség téma van ahol természetesnek veszik mint nálatok és van ahol a gyerek nem látja meztelenül a szüleit és ők sem a gyereket sőt valakik még el is ítélik hogy mi az hogy egymás előtt mernek meztelenkedni. Az utóbbi miatt nem reklámoznám ismerősöknek de amúgy semmi probléma nincs vele.
2021. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen mindegy, ha nem mondod el valakinek nem is tudja, így véleményezni sem fogja senki.


Nálatok ez a természetes, ezt szoktátok meg, jó így nektek, normális és nem gáz.


Másoknál máshogy van, az sem gáz, normális.

2021. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
81%

Bikiniben is mászkálsz, nem? Ha nem egész nap flangálsz egy szál bugyiban, csak mondjuk pár percig míg készülődsz, az belefér szerintem.

Az anyukád előtt meg normális hogy nem szégyellősködsz.

2021. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim válasza:
69%
Szia! En is igy voltam ezzel a dologgal. Szerintem teljesen normalis.
2021. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Énis mászkálok apukám előtt bugyiban és melltartóban, szerintem semmi érdekes nincs ebben.(szerintem ez a normális családoknál így van) anyukámmal sem szégyeljük egymás előtt magunkat, de együtt fürödni időnk se lenne, és el sem férnénk :)


17l

2021. febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
71%

Igazából nekem egyetemista koromig a beszélgetős időm akkor volt amikor anya fürdött. Sajnos gimibe sokat tanultam mindig.. alapbol 6-ra ertem haza. Aztán mikor anya ment furdeni mindig bementem hozzá, lehajtottam a wc uloket es o a furdokadban azalgott en meg a wc-n ulve beszeltem hozza. Szamomra ez nagyon szep emlek.


Azota egyetemista vagyok, mar ez teljesen megszunt..


De neha kicsit hianyzik, semmi rossz nincs ebben sztem.


Viszont apa elott sose volnek melltartoba, se bugyiba. Strandra ritkan megyunk h latna bikiniben, de ha lat is akkor is visszafogott bikiniim vannak. Vagy legalabbis nem akkor veszem fel a legcsinosabbat es mikor nem vagyok vizben torolkozo van rajtam.


Apa elott sose vagyok melltarto nelkul, sose engedem meg a lehetoseget h pl. A mellbimoim atussenek a polon.


Ő férfi és számomra ez nagyon intim és ezért nem.


Bezzeg anya más:D vele iskolas koromig egy kadba is furodtem, tehat tudjatok ezert mas.

2021. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
67%
Nem ciki, a meztelenség egy természetes állapot (nyilván ettől még az utcán nem futkosunk pucéran, de otthon miért kellene szégyellősködni?). Az a szomorú, hogy egyesek képesek ebbe szexualitást belelátni családtagok között.
2021. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
62%

Hát én biztos nem mászkálnék egy szál melltartóban és bugyiban apum előtt, nálunk ez nem divat.

Ha elmegyek fürödni/zuhanyozni, akkor bent a fürdőben levetkőzöm és ott fel is öltözöm utána. Nem igazán látom okát, se szükségét hogy bármilyen okból apum előtt flangáljak melltartóban.

Attól meg végképp kivert volna a frász, ha anya be jött volna traccsolni miközben zuhanyzom vagy neadjisten együtt is fürödjünk és úgy, áhh.. Ennyi intim szférát, hogy ne jöjjön be senki, se anya se más míg pucéran vagyok a fürdőben, azért már kb kisiskolás korom óta nagyon is igényeltem. De hát kinek mi.

2021. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
64%
Hogy minden heten van egy ilyen pucerkodos kerdes.. Mi nem pucerkodunk egymás elott feleslegesen, es megis NORMALIS csalad vagyunk! Ha furdok, beviszem a ruhát, es felveszem, nem szaladgalok indokolatlanul bugyiban. Ezt majd a párom látja, nem a sajat szuleim. Mikor oltozok, akkor is becsukom az ajtót. Ez magán dolog, hogy ki hogy nez ki, nem kell a masik arcába tolni. Ha feltetted a kérdést, valoszinu te is erzed, h ez gázos. :/
2021. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!