Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy bugyiban...

Szerintetek gáz, hogy bugyiban és melltartóban mászkálok apukám előtt? Illetve, hogy anyukámmal zuhanyzás közben mindig beszélgetünk és ő végig lát? 19/l

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 21:37
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
41%
Fel akarod izgatni apádat, hogy direkt ezt csinálod? Nem lehet véletlen, ha még témaként is bedobod a Gyk.-n.
2021. febr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
81%
Ha a szüleidet nem zavarja akkor nincs vele semmi baj de én nem szivesen meztelenkedek senki előtt de ha téged se zavar meg a szüleidet se akkor nincs vele baj
2021. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
50%
Az apukás igen gáz, de a másik nem.
2021. febr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem gáz és semmi nincs benne, ha így szoktátok meg. De azért leírom a saját sztorimat. Én utálom a testemet és ha a fürdöbe pucáran vagyok mert szállok be a kádba vagy szállok ki akkor se nagyon nézek a tükörbe és fürdés közbe is sorozatot szoktam nézni. Egyszer összevesztünk annyámmal és ő jogosnak érezte azt, hogy miközbe fürdök benyisson. Én utána fél óráig sírtam mert utáltam magam és sokkal undorítóbbnak éreztem a testem. Ez nem normális tudom. Egyébként anyám szokott pucérkodni vagy meltartóba és tangába falgálni és udorító szerintem így ilyenkor amíg fel nem örtözik nem szólok hozzá annak ellenére, hogy alpból nem rossz a viszonyunk. Ez csak a mi családunk
2021. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
39%

Ebben semmi gáz nincs. Én is melltartóban és bugyiban szoktam Apum előtt mászkálni. Néha még a popómat is pajkosan riszálom neki.

30/F

2021. febr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
80%
#9: Sosem voltál strandon a szüleiddel? Ahol mondjuk bikinit hordasz. Mert a melltartó-bugyi az kb. ugyanaz a kategória.
2021. febr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
79%

Ha senkinek nem probléma ez nálatok, akkor nem gáz. Ti dolgotok.

Én személy szerint apum előtt biztos nem mászkálnék úgy. De ez én vagyok.

Viszont, ha a szülők teszik ezt a gyerek előtt, azt már neccesnek gondolom..

Ami viszont egyáltalán nem okés, ha teljes meztelenkedés van, főleg szülői részről. Az nem egészséges, meg kell lenni mindenkinek az intim szférájának.

2021. febr. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
69%
Majd ha lesz barátod, azért az ő véleményét is hallgasd meg.
2021. febr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
36%

Jézus milyen belterjes családok vannak. Komolyan egyeseknél az se gáz ha egymásnak esnek fürdés közbe a csaladtagok ha már meztelen akkor legyen is valami.

Én fiú vagyok de nem maszkalnék alulöltözötten csaladtagok előtt. Sőt sehogy nem is maszkalnék mert nem lakok velük.

Mondjuk ja az én családom nem normalis...

2021. febr. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Kiskorodban jó esetben még pelenkázott és fürdetett is meg minden. Igen, közben felnőttél, de normál esetben mégha lát is bugyiban meg melltartóban, akkor sem egy nőt lát, hanem a gyerekét, akit nemrég .ég pelenkázott. Ennyi erővel strandra se lehetne apuval menni, mert ott is csak bugyi meg melltartó van rajtad. És még mielőtt valaki azzal jönne, hogy az más, hát rohadtul nem más, sőt, a fürdőruha még sokszor többet mutat, mint egy fehérnemű. Én is van, hogy kimegyek melltartóba valamiért és tudod mi van? A világon semmi, mert normális apám van, nem valami beteg, degenerált állat. Valószínűleg nálatok is ez tök normális és senkinek nincs semmijen nem odaillő gondolata, ha meglátja a másikat. Ha téged nem zavar, apukád meg nem stíröl, akkor nincsen a vilagon semmi probléma ezzel.
2021. febr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!