Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy bugyiban...

Szerintetek gáz, hogy bugyiban és melltartóban mászkálok apukám előtt? Illetve, hogy anyukámmal zuhanyzás közben mindig beszélgetünk és ő végig lát? 19/l

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 21:37
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
65%
Nem gáz. Könyörgöm, a gyermekük vagy ők meg a szüleid... Láttak már milliószor még bugyi nélkül is, te is őket biztos. Miért lenne ez gáz? Teljesen természetes. Gondolom nem egész nap alsóneműben ülsz (mert na az azért kicsit fura, de az SEM lenne gáz, csak fura... ) így semmi szokatlan nincs benne
2021. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
50%
Pontosan, ahogy az előző írta.
2021. febr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem ez nem normalis..

En sose mutatkozok senki elott meztelenul de meg fehernemube se szivesen aki nem a ferjem

Es a csaladtagjaimtol is elvarnam hogy ne szaladgaljanak meztelenul mert szerintem baromi kinos

2021. márc. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
36%
Anyukámmal én is beszélgetek fürdés közben, ha úgy alakul, hogy bejön a fürdőbe. Előtte nem szégyellem magam, de apukám előtt nem vetkőzöm le és nem is látott így már jóideje (leszámítva a fürdőruhát persze). Ennek ellenére szerintem semmi baj ezzel, ha egyikőtöknek se kellemetlen, akkor az lenne a fura, ha csak az "illem" miatt nem látnának így a szüleid.
2021. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Ha teged nem zavar, miert lenne gaz?
2022. máj. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Az apukád és az anyukádrol van szó. Előbb láttak meztelenül mint bárki... a szülészt leszamitva. És semmi ujdonsággal nem szolgálsz.
dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!