Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy bugyiban...

Szerintetek gáz, hogy bugyiban és melltartóban mászkálok apukám előtt? Illetve, hogy anyukámmal zuhanyzás közben mindig beszélgetünk és ő végig lát? 19/l

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 21:37
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
85%

Jézusom, az emberek hogy látnak bene ennyi szexualítást, megáll az eszem :DDD


Én pl nyáron néha szoktam melltartóban és bugyiban lenni a lakásban, de pl melltartót én soha nem hordok. Ha ünnepnap van mondjuk a suliban, és fehér ingbe kell menni, akkor persze felveszek, de amúgy egy átlagos napon, nem. Egyszerűen idegesít. Apa is néha császkál nyáron alsóban, anya is bugyiban és melltartóban.



Srácok, azért vagyunk emberek, mert az eszünkkel befolyásolni tudjuk az ösztöneinket.


Apám teste csak egy sima férfi test, mint a többi 3 milliárd. Az én testem egy sima női test, mint a többi 4 millárdnak. Értem én, hogy valaki képes ennyire szabályozhatatlanul feizgulni mindenre, ami nem az ő neme, vagy amihez vonzódik, de azért szerencsére sokan nem. :)))



Kérdező, ha téged nem zavar miért lenne ez baj??? Ha meg apudat vagy valakit zavarja, max szól!! Ne érezd magad kínosan!!

2021. febr. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
51%

"Srácok, azért vagyunk emberek, mert az eszünkkel befolyásolni tudjuk az ösztöneinket."


Ezt a pedofiloktól, perverzektől, és még sorolhatnám.. is megkérdezted?

2021. febr. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
79%

De feltételezem, hogy az apja nem perverz vagy pedofil.


Persze kedves kérdező, abban az esetben, ha az apád pedofil, vagy perverz, mégsem ajánlom, hogy bugyiban és melltartóban mászkálj elötte :))

2021. febr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
48%
Sosem lehet tudni..🙄
2021. febr. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem, miért is lenne ciki alsóneműben látni egymást családtagoknak. OK, h utcán alsóneműt nem hordunk (nem azért, mert keveset takar, hiszen fürdőruhát meg hordunk, hanem mert egy aláöltözet), de családtagok miért ne vállalnák fel saját alsóruházatukat egymás előtt, amikor úgyis közösen mossuk, teregetjük.

Normális esetben amúgy ösztönszinten sem látunk egymásban szexuális partnert szüleinkkel, ezért is teljesen felesleges még a fehérneműnket is rejtegetni egymás elől. Az anya-gyermek kapcsolatban pedig a meztelenség pontosan azzal hozható összefüggésbe, amitől ez Anya és általa kihordott, megszült Gyermek kapcsolata - tény, hogy nálunk kisebb korom óta nincs anyuval se meztelenség egymás előtt, mert az valahogy őt is, engem is a pici, gondoskodásra szoruló baba-mivoltomra emlékeztetné, amit lássuk be, az egyedfejlődés bizonyos stádiumában el kell tudni engedni.

2021. febr. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
75%

Én a helyedben nem tenném. De az én vagyok. ha te kulcsszóként a szexualitást használod, meg még rá is kérdezel, akkor lehet neked lehetnek homályos gondolataid.

Ha már felteszed a kérdést, akkor szerinted nincs rendben minden.

Ha az élettársammal gyerekünk lenne és majd melltartóban flangálna, valószínüleg nem lenne gond, ismerem a társam. Apámmal sosem voltam ilyen viszonyban viszont.

2021. febr. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
83%

Meglehet, nem a Kérdező lát bele szexualitást, hanem hallott a témában másokat, akik viszont igen, és ezért furcsállja, másoknál hogy is van ez.

Szerintem 3-féle család van:

- ahol hátsó gondolat szintjén sem merül fel vérfertőzés;

- ahol hátsó gondolat szintjén felmerül, de igyekeznek civilizáltnak látszani, így tabusítják, viszont a szülő/gyerek kevéssé felöltözött látványa már olyan kulcsinger, ami zavarba ejti őket, és félnek, hogy nem tudnak eléggé civilizáltak lenni;

- ahol gyakorlat a vérfertőzés.

2021. febr. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
82%

Sokan írták mar, de termeszetes dolog. Lattak ok eleget meztelenul is, tehat nincs takargatni valod. Nincs pizsamam, poloban es bugyiban szaladgaltam otthon. Nalunk pl mindig forditva volt, anya ült a kadban es en mentem be hozza alkalomadtan beszelgetni, mert akkor értünk ra vagy akkor jutott eszembe valami. Már elkoltoztem, de valoszinu meg mindig igy mennenek a dolgok.

25L

2021. febr. 12. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
36%
Ez szerintem nem problema. Meg talan akkor sem volna ez problema, ha a kerdezo reszerol ennek volna egy nagyon nagyon halvany szexualis utalasa. Nem gondolom hogy direkt izgatni akarja az apjat, vagy hogy szexelne vele, de lehet hogy felig tudatosan van ebben egy kis buszke magamutogatas, egy megerositesi vagy. "Ugye apa milyen dogos kis csajszi lettem ?" Normalis esetben a lanyoknak fontos az apjuk velemenye ebben a temaban. Szoval lehet hogy a kerdezo, jo neven venne, egy finom, nagyon atteteles, vicces, NEM zavarba ejto utalast a kinezetere. Nem napi szinten, hanem mondjuk evente egyszer.
2021. febr. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
61%
hát, én pár hete majdnem lefejeltem az asztalt, amikor a barátnőm megmutatta, hogy a terhes lánya meztelen fotókat küldött magáról a szülőknek. 30 feletti ügyvéd a lány, elvileg értelmes... nekem ez kicsit sok lenne.
2021. febr. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!