Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan anyáról aki elhagyja a gyerekeit és az unokái felől sem érdeklődik, közben eljátsza a mártírt, és úgy tesz és viselkedik a külvilág felé mintha ő jó anya lenne? Hogyan reagálnád le?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 21:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
13%
Annyira utálom azt a szülőt, lehet az apa is, aki azzal védekezik, hogy nem találta a gyereket, mert elköltözött, meg nem volt pénze, hogy telefonáljon meg ilyenek. Engem semmi és senki nem tudna rávenni arra, hogy a gyerekeimről lemondjak, hogy elhagyjam őket.
2010. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem írod le a teljes sztorit! Miért hagyta el és mikor a gyerekeit? Néha a gyerek ad erre okot! Természetesen felnőtt korában!
2010. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szia. Az én aynám minket egy férfiért "hagyott" el, alig van velünk ,mindig vele van (ő másik városban lakik tehát még egy városban sem vagyunk), engem nagyon bánt...
2010. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
11 éves voltam,testvéreim 17 és 20 évesek voltak.Szüleink elváltak és apura maradtunk,anyánk lemondott rólunk,szó szerint.Elköltözött egy másik városba.Kb 3 havonta telefonált hogy mi van velünk,de már ez sincs.Évente max 2-szer eljön tesóimhoz,de oda is csak akkor ha ők hívják.Velem abszolút nem tartja a kapcsolatot mostmár.Jelenleg én is babát várok és hamarosan szülök,de ő egyszer sem keresett fel és nem is érdeklődött.Most 24 éves vagyok
2010. aug. 16. 22:14
 15/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:01


És egy időben! :D

2010. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek..... micsoda anya az ilyen...
2010. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:15


És mindkettőnket lepontoztak:)

2010. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Ez most mi?nem értem.... :O


" A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:15


És mindkettőnket lepontoztak:)"

2010. aug. 16. 22:20
 19/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:18


XDDDD!!!!

2010. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy nem vigasztal de örülj hogy nem zaklat. Nekem van egy nővérem aki 25 éves koromba lépet be az életmbe azzal hogy leszázalékolták és segítsek, pedig van köztünk 11 év és sose jelentkezet sose érdekelte hogy az alkoholista anyánk állami gondozásba ad-e vagy nem.
2010. aug. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!