Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 35-40 év közötti nő vagyok,...

35-40 év közötti nő vagyok, most lett vége a párkapcsolatomnak. Hol, hogy lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Talán furcsa a kérdésem, de... de tényleg: hol lehet ismerkedni? Ez néha egyszerűnek tűnik, de néha olyan kilátástalannak.
2010. aug. 16. 23:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Akárhol, ha nem egy faluban laksz, csak ne épp ismerkedni akarj. Én pl. pénteken bankban voltam délelőtt egy jóképű pasasnál fizettem be pénzt. Délután gondjaim voltak, visszamentem, de nem hozzá, viszont mikor végeztem épp cigi szünetezett a bejárat mellett. Persze, hogy egyből mosoly, köszönés stb. A véletlen a legnagyobb kerítő. Én eddig mindig akkor ismerkedtem, ha nem számítottam rá. Pl. busz, bőrgyógyász várója stb.
2010. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ mit szeretnél elérni pontosan? És hogy milyen lehetőségeid vannak? Esetleg barátnőd egy jóképű facér kollégájának bemutathatna, esetleg bátyjának, unokatesójának stb. De ott az internet, rengetek párkereső.
2010. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem furcsa....pl. nekem sem megy. Én 3 éve váltam el, és még mindig egyedül vagyok. Hol lehet ismerkedni: a baráti társaság fix, a "bulizás" szórakozóhelyen kilőve, társkeresőről (első és utolsó) épp ma töröltem magam, mert mondhatni, nem jött be. Nekem most munkám sincs, hogy egyáltalán emberek között legyek.
2010. aug. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Van gyereked? Esetleg a gyerek ovis, vagy osztálytársainak a szülei körében? Sok az egyedülálló apuka is ám. :(
2010. aug. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
20 vagyok, szeretem az erett noket:P....
2010. aug. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
16 vok énis szeretem érett nőket :DDDDDDDD
2010. aug. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
hát a kocsmába, he!!!
2010. aug. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Gyorsrandi, tancestek szingliknek, Nok Lapja tarskereso oldala, tarskeresessel foglalkozo cegeken keresztul.

Kulonbozo rendezvenyek...adodo szituaciok!

Aki keres, talal!

Hasznald ki az internet lehetoseget! Nem csak szelhamosok vagy idiotak keresnek maguknak part a neten, meg vannak rendesek is!

2010. aug. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.


az első hozzászóló (talán akaratán kívül) nagyon megnevettetett. azt hiszem, a bőr- és nemibeteggondozóban nem szeretnék ismerkedni :))))


egyébként nincs gyerekem, és semmi bajom a szingliséggel, de én nem vagyok egy tipikus szingli (már ha ez alatt azt értjük, ami pl. a szex és new yorkban van mint életforma).

2010. aug. 17. 05:22
 10/15 A kérdező kommentje:

23:46-os: nagyon sajnálom, ami történt veled.


én is most veszítettem el egyébként az állásom (a szakítás előtt 3 héttel), de azt hiszem, földön túli szerencsével 6,5 óra alatt sikerült másikat találnom. szeptemberben kezdek. a munkám sokkal jobb, mint az eddigi, de sajnos, lényegesen kevesebbet fogok keresni, úgyhogy elkezdtem aggódni a jövő miatt. de természetesen az nagyon jó, hogy legalább van valami munkám (ami egyébként nagyon érdekes lesz, élvezni fogom).


sajnos, ez az egész stressz most kezd kijönni, két hete nem tudok aludni.


igen, én is felregisztráltam netes társkeresőkre, de 2 óra nézegetés után olyan viszolygás fogott el az egésztől. nem tudom megmondani, miért.


úgy szeretnék valakit úgy megismerni, hogy a természetes életközegében látom meg! nem úgy, hogy állít magáról valamit a hálón, aztán nagy bukta az egész.


ezért is kértem tanácsot, hogy hova érdemes menni. tudom, hogy nem lehet erre abszolút igazságokat mondani, de hátha javasoltok olyat, ami jó, és nekem nem jutott eszembe :)

2010. aug. 17. 05:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!