Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan párod akivel...

Volt olyan párod akivel egyáltalán nem illettetek össze? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Párommal már több mint 2 éve vagyunk együtt. Még soha nem volt ennyire bonyolult kapcsolatom. Mindketten nagyon nehéz esetek vagyunk, és megszenvedtünk egymásért. De néha úgy érzem, hogy mégsem vagyunk maradéktalanul boldogok egymással. Nagyon különbözünk, szinte minden téren. Életfelfogásban, életmódban, jövőképben...állandó konfliktusaink vannak emiatt. Ő éretlen korához képest, meggondolatlan, önző, fontosabb a szórakozás mint egy közös nyaralás, fontosabbak a külsőségek mint a belső értékek. Én koromhoz képet érettebbenn gondolkozom, foglalkoztat a jövőm, nem szeretek a mának élni, megfontolt vagyok és határozott, mindig tudom mit akarok. Nehéz kiismerni és utálom a látszatbarátokat. Párom létezni se tudna nélkülük. Én sokat "agyalok", őt a pillanatnyi impulzusok vezérelik (amiket később ált. megbán) ráadásnak még megbízhatatlan is és még sorolhatnám.

Próbáltunk erről beszélgetni, számtalanszor de mindig arra jutottunk hogy nem illünk össze, néha egymás agyára megyünk és igazából azt se értjük miért vagyunk együtt, annyira nem passzolunk.

Volt ilyen kapcsolatotok? Hogy alakult? Mit gondoltok; tanácsoltok?


2011. szept. 16. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Igen.

Összeházasodtunk. Szépen lassan, de biztosan csiszolódunk össze.

2011. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"fontosabbak a külsőségek mint a belső értékek"

ez elég nagy baj forrása egy tartós kapcsolatnál..

de még alakulhat, ha nagyon fiatalok vagytok, 20 alatt

2011. szept. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Mondjuk én nem nevezem őt a "párom"-nak. 1 hónapig voltunk együtt...gyakorlatilag nem is ismertem...

Ő rasszista volt, nem akart tovább tanulni, nem mutatta ki az érzéseit, nem érdekelték az emberek...

Én egyetemre akartam menni, segítő szakmában dolgozni...


Szerencsére 1 hónap után szakítottunk.



jelenlegi párommal 4 éve vagyunk együtt és azt hiszem az élet "nagy dolgaiban" egyetértünk, és ami a legfontosabb szeretjük egymást. Más nem számít

2011. szept. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most is olyan van. Nem működik. Megbeszélni sem lehet vele a dolgokat, mert rögtön veszekedésbe torkollik. Valahogy szakítani kellene.
2011. szept. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt, 4 évig tartott, de nagyon nem működött. Nálunk is ugyanez, őt a szórakozás, meg a haverok érdekelték, engem a tanulás, munka, család. Örülök, hogy vége lett.
2011. szept. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Volt.Azt hittük ha összeházasodunk minden jobb lesz.6 év után barátként el váltunk..Semmi nem működött.nem volt értelme egymás idegeit tönkre vágni,és a végén már nem is voltuk boldogok.
2011. szept. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2 évig volt egy kapcsolatom, ami azért ért véget, mert teljesen más volt a jövőképünk, pontosabban szólva nekem volt jövőképem, az exemnek pedig nem. Őt főleg az érdekelte, hogy a napi pizza, TV/internet előtt fetrengés meglegyen, dolgozni nem volt kedve, mert kényelmesebb volt inkább heverészni. Én egy elég erős egyéniségű nő vagyok, komoly önmegvalósítási törekvéssel, szeretek utazni, nagyokat beszélgetni, az újabb és újabb benyomások éltetnek. Az exemnek volt talán 2 munkahelye, én 25 évesen kb minden voltam már, csak halott énekes nem. Nos, mindössze ennyi volt a különbség köztünk.
2011. szept. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

4 évet húztunk ki...

Ő ült volna anyuci szoknyája mellett 4 fal között egész naő keseregve,nekem eszem ágában nem volt a szüleihez költözni-egyedül is kitudtam fizetni az albit-,és menőkés vidám nő vagyok.Ő elvárta hogy nézzek fel rá,mert 2 diplomája van meg menő kocsija,én egy idő után nem hogy felnézni nem tudtam rá,még mint férfira se tudtam nézni,semmi férfias nincs benne +30kilóval és pesszimizmussal, a diplomájával semmit nem ért, a kocsit meg a szülei tették alá.És még sorolhatnám a különbségeket.


szakitotam vele (reakció: sirva megkérte a kezem...nemet mondtam)


szerencsére,mert nagyon rövid időm belül megtaláltam életem párját,akivel bár természetbenileg különbözünk-én temperamentumosabb vagyok,ő csendes,visszahuzódó-de az életcéljaink 100%-ban illeszkednek

2011. szept. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
meghalt szegény...
2011. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt. Ő idősebb volt (15 év korkülönbség), öregesen is gondolkodott. Én 19 éves voltam, szerettem volna néha bulizni, ésszerű keretek között, de ő mindig húzta a száját. Szilveszterkor otthon ültünk, semmi nem volt. Bármi ötlete feldobtam, hülyeség volt. Barátai sem voltak, a szülei ócsároltak, mert szülinapomkor elmentem a barátaimmal bulizni, és az ő kicsi fiukat otthagytam. (Pedig őt is hívtam.) A szex sem működött, mondhatni katasztrofális volt. 35 évesen a szülei nyakán élősködött, több éve munkanélküli volt, nem is keresett munkát. Ezért én piszkáltam őt folyton, nem bírom a dologtalan embereket. Láttam én is, ő is, hogy ez nem vezet sehová, szakítás lett a vége 8 hónap után. Egy hónapra rá megismertem a mostani barátomat, akivel valóban összeillünk, és akit imádok:)
2011. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!