Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már, hogy nagyon...

Történt már, hogy nagyon nagyot csalódtál egy családtagodban?

Figyelt kérdés
Becsapott, átvágott, vagy bármi...Mi történt, ha le lehet írni?

2021. febr. 16. 13:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Hát, mikor nagyapám megtömte a kis malacot..kicsit sokkoló volt!!


Viccet félre téve...csalódtam már de nem tettek miatt, hanem hozáállás miatt. Például mikor munkahelyen szivattak, senki nem hitte el és arra hogy állandóan fáradt vagyok a "heti 6" napi melótól ráfogták lustaságra. Igazából az bánt, hogy akkoriban nagyon lenéztek a szüleim, pedig nem adtam rá okot.Azóta nem szeretek mások véleményére adni.

2021. febr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Igen, de már jóvátette. Egy nő hatására teljesen kifordult magából, eltávolodott a családtól. Hirtelen haragú, mogorva lett. Aztán a nő lelépett, a rokonom pedig újra normális lett.
2021. febr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Jó párszor. Azóta megszűnt nálunk a család fogalma. Valaki durván, valaki csak anyagilag károsított.
2021. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Az apám alkoholista. Egy időben még hittünk abban, hogy abbahagyja, volt is egyszer egy nagy elhatározása. Hogy ne tudjon inni, vagy én, vagy a nővérem (főleg a nővérem, mert neki akkor nem volt munkája, de otthon lakott) mindig vele mentünk, ha munka után dolga volt valahol, amolyan felügyelőnek. Működött is a dolog már pár napja, talán egy hete, mikor jöttem haza a suliból és megláttam a kutyámat kikötve egy kocsma elé. Bementem és az apám a nővéremmel bent piált. "Kutyát sétáltattak."
2021. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Igen. 3 éve a nagymamámnál voltam egy hétig, a faterom hívott telefonon, hogy állítólag elvitte a laptopomat szervízbe, mert furcsa hangot adott ki. Mondtam, hogy okés fater, jól tetted. Erre megyek haza 1 hét múlva, a laptop sehol. Megkérdezem, hogy még mindig nincs kész? Ő erre: Mi nincs kész? Ja tudom, azt mondták, hogy nem javítható. Aznap este anyám félrehívott, és mondta, hogy igazából semmi baja nem volt, csak fater eladta a kocsmában, hogy legyen miből inni.

Hát gondolhatjátok, qrvára haragudtam rá, hogy ilyet meg tesz. De szerencsére már nem a szüleimnél lakok, szal ilyen nem lesz többet.

2021. febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Igen. Lassan 5 éve karácsony előtt nagyon összevesztem apámmal az akkori barátom miatt. Utálta őt, mert nem jómódú családban nőtt fel. Mondtam neki hogy hamarabb elmegyek, mert szeretnék a barátomnak karácsonyi ajándékot venni. Elindultam IC-vel, a vonaton csörgött a telefonom. Apám volt. Ordított hogy azonnal forduljak vissza, mert hiányzik a borítékból pénz, biztos én loptam el miattuk, kihívja a rendőrséget. Természetesen nem vettem el a borítékból pénzt, én kártyával fizettem mindent már akkor is. Mondtam neki hogy hívd, leszarom.


Erre kiderült, hogy ő költött belőle, csak nem emlékezett rá.... Bocsánatot azóta sem kért. Én meg leszarom őt azóta.

2021. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Le lehet, mert anonim oldal. Amikor kiskoromban a nagypapám hogy is írjam.... Kissé másképp mutatta ki a "szeretetét", mint ami egészséges kategória lett volna és elmeséltem a szüleimnek, gyakorlatilag nem hitték el és minden ment tovább a régi kérekvágásban és a mai napig tartják vele a kapcsolatot.
2021. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
99%

Igen, anyámban csalódtam. Annyira, hogy meg is szakadt a kapcsolat köztünk. Lassan 15 éve nem találkoztunk. Az oka:

Anno amikor kiderült, hogy az exférjem felcsinálta a barátnőjét, én válni akartam. Közöltem az exférjemmel, hogy nem állok a boldogsága útjába. Beadtam a válópert. Részemről le volt zárva az egész ügy. Pár hónappal később kiderült, hogy az exférjemet is jól átcseszte a nő, mert a gyermek mégsem az ővé volt. Anyámmal szövetkezve visszaakart jönni, hogy újra egy család legyünk. Anyámnak vannak barátai a bíróságon, főleg abba a kerületben ahová a válópert beadtam. (anyám is ott dolgozott) Anyám az "én nevemben" visszavonta a válási kérelmemet. Mivel kolléga, így tényleg elhitték, hogy én nevemben jár el. Majd átjött az exférjemmel a lakásomba, és elémpakolva a tövényeket, jogi szabályokat, elmondta, hogy miért járnék rosszul ha mégis válni akarnék. Ne legyek ostoba, felejtsem el ami történt, és fogadjam vissza az ő kis kedvenc vejét. Akkor mondta el, hogy a válási kérelmem is törölve lett, mert elintézte a nevemben. Nagyon dühös voltam. Kérdeztem, hogy miért az exem mellé áll, hiszen én vagyok a lánya engem kéne támogatnia, szeretnie. Látnotok kellett volna azt az undort az arcán. Mondta is, hogy én mindig a nagy szégyene voltam, nem hiába hányta végig a terhességet. Annyit sem érek neki mint a körme alatt a piszok. A nyomában sem vagyok imádott bátyámnak. Hát itt döntöttem úgy, hogy semmi értelme egy ilyen emberrel kapcsolatban lenni.

Kidobtam őket. Anyámat feljelentettem, mert nem volt sem engedélye, sem joga, hogy az ügyeimbe beleavatkozzon. Elváltam. Ingatlanomat eladtam, kifizettem ami járt a férjemnek ( az ingatlan az enyém volt, de fizetnem kellett az évek alatt felújításra vagy berendezésre fordított összegnek a felét. ) Messzire költöztem, és azóta nem találkoztam anyámmal ( sem az exférjemmel)

2021. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
98%
Nagybátyámban. Mikor a nagyi halálos ágyán feküdt ellopta és eladta az ékszereit. Bement hozzá a kórházba és ordított a rákos édesanyjával, hogy hova rakta a pénzt, hol van a többi ékszer. Mondanom sem kell, nem zsemlére kellett neki. 18 éves naiv kislány voltam akkor, azelőtt sosem láttam embert így kifordulni magából. De megkapta azért a sorstól keményen a jussát, a saját fia sem áll már vele szóba.
2021. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
En csak csalodtam mindegyik csaladtagomban. Egyikkel sem tartom mar a kapcsolatot es igy az eletem teljes es boldog :) Nem kever mar be senki, nincs aki megalazzon.
2021. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!