Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg választanom kellene?

Tényleg választanom kellene?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista vagyok. Van egy fiú,aki régóta ismerek már, 28 éves. 2019 novemberben kezdett el talalkozgatni a barátnőmmel, ami fél éves kihagyással 2020 decemberig tartott. Akkor közölte a srác a barátnőmmel, hogy többet szeretne, de a barátnőm akkor úgy érezte nem akar semmit, hiszen nem egy az életképük és a szülei sem tudnák elfogadni, mert anyagilag nincsenek egy szinten. (A lány szülei nagyon gazdagok, a srác pedig teljesen átlagos színvonalon él)

Közben a barátnőm vissza mondta nekünk, hogy tartana ettől a kapcsolattól hiszen milyen körülmények között el a srác és a családja is milyen, félne leadni az életszínvonalából. Én ezt akkor úgy gondoltam,hogy undorító ilyet mondani bárkire is és mivel sajnáltam a srácot, hogy hülyének nézi a barátnőm,elmondtam neki ezeket a dolgokat. Na igen szépen bekavartam tudom,azóta megszűnt közöttük a kapcsolat. Viszont én a sraccal elkezdtem utána beszélgetni, először semmi hátsó szándék nem volt bennem csak jó volt vele beszélni. Kiderült közben, hogy a barátnőm is kibeszélt elég szépen neki engem, így már nem kerestem a társaságát én sem. Aztán találkoztunk, egyre többet és elkezdtek alakulni köztünk a dolgok,amit az elején nem is akartam, de olyan szinten vonzott a srác mint meg soha senki. A családomnak ez az egész nagyon nem tetszik, elítélik, hogy mennyire aljas,gerinctelen vagyok ezekért és anyukám nem is engedi hogy jöjjön hozzánk így nála vagyunk mindig. Igazából választás elé állítottak,hogy vagy ok vagy a fiú. Nem akarok választani, olyan jól érzem magam vele, viszont a családom sem szeretném elveszteni. Ő már bemutatott itthon a családjának és mondta hogy komolyan gondolja velem. Tudom,hogy egyáltalán nem szép dolog,amit tettünk,de úgy érzem a saját boldogságom miatt talán önzőnek kell most lennem. Anyukám mivel nem engedi hozzánk így bemutatni se tudom és ezért mindig nála vagyunk. Hogy tudnám elfogadtatni velük?

Édesanyám támogat meg anyagilag,mert egyetem mellett dolgozom,de sajnos keveset és nem tudom abból fenntartani magam. Ma mondta, hogy adjam neki vissza a kártyám, mondtam h jó, akkor nem kell engem segíteni megoldom egyedül. Erre annyit mondott, hogy nem hiszi el,hogy ezt mondom és inkább választom őt. Ti mit tennetek a helyemben?

Hálásan köszönöm a segítségeteket!


2021. febr. 16. 22:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Anyukád bolond, hogy elmar magától, ezt lányos anyaként mondom. Üljetek le kérlek és próbáljatok felnőtt módjára viselkedni és beszélni egymással. Aztán ha nem megy, akkor dönteni kell, de ezt a döntést már meghoztad (és igazad van szerintem is).
2021. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
40%

Szóval had összegezzem:

-Szart kavartál a lovés barátnőd párkapcsolatában

-Miután szakittottak összejöttél MR. Nincstelennel.

-Csodálkozol ,hogy megromlott a kapcsolatod a barátnőddel

-Csodálkozol, hogy a szülőd morálisan ellenzia kapcsolatodat

-Mr nincstelen kb 8 évvel idősebb nálad

-egy 2 hónapos párkapcsolatért ami jelenleg anyagi süllyedőben van képes vagy feladni az anyagi biztonságot és kockáztatni a tovább tanulásod


Nézd én nem mondhatom meg mit tegyél de hamár irtál bizz mások tapasztalatában és tanulj belőle előre: 20 évesen egy szerelem sem tart örökké pláne ,hogy egyetemista vagy (msot kerültél ki kb a gimiből) nagyon vonzó gondolat jelenleg családot alapitani, össze költözni egy felnőtt sráccal aki már dolgozik és önnálló. De lényegében nem csinálsz msát mint hogy erővel előre lököd magad az élet egy olyan szakaszába amire nem hogy nem állsz készen de nem is kéne.

Az ideálisan ezt kéne csinálnod: Szakitasz a sráccal elnézést kérsz a barátnődtől és a szüleidtőla viselkedésed miatt, felcsapod a géped leülsz tanulni,megvárod ,hogy elmuljona covid és egyetemen veled egykoru srácokkal randevúzól idővel esetleg beülsz egy komoly párkapcsolatba.Lediplomázol keresel egy állást és aztán csinálsz amit akarsz akivel akarod.


30F

2021. febr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
A nincstelen szót kikérem hiszen a srácnak saját háza van és normális munkahelye, szépen építgeti a saját életet. Egyáltalán nem csodálkozom, hogy megromlott a kapcsolatom a barátnőmmel,várható volt ezek után, azt már nem is bánom. Család alapításáról pedig nem is írtam, nyilván szeretnék családot idővel de nekem jelenleg az első az egyetem és tanulok is, hiszen szeretnék le diplomázni.
2021. febr. 16. 22:56
 4/26 anonim ***** válasza:
70%

Álljunk már meg, kedves kettes! Itt szó nem volt arról, hogy a srác nincstelen! Itt arról volt szó, hogy nincs annyi lóvéja, mint Gazdagéknak! Nem ugyan az a kettő! És közel sem biztos, hogy nem maradnának együtt, honnan szedsz te ilyet? Vannak, akik 16 évesen jöttek össze, és együtt élték le az életüket! A kérdező "lóvés barátnője" és a srác nem voltak együtt, ugyanis a csajszi nem akart semmit, mert a srác nincs olyan szinten anyagilag, mint ők, akkor itt szó nincs párkapcsolatról, csak ismerkedtek. Innentől kezdve a párkapcsolatban való szarkavarás is kizárva!

Barátnőnek nem neveznék egy olyan embert, aki kibeszéli a másikat a háta mögött, sőt szerintem jobb is, hogy már nincs a kérdező életében! A 8 év korkülönbség szerintem annyira nem sok, vannak párok, akik között nagyobb a korkülönbség, egyébként is, ez a mai világban nem meglepő!

Kérdező, szerintem ne hagyd magad manipulálni. Felnőtt nő vagy, nehogymár a szüleid mondják meg, hogy kivel lehetsz együtt, meg kivel nem! Ahhoz sincs közük, hogy te összevesztél-e a barátnőddel vagy sem! Ez az egész helyzet rosszul jött ki, de nem te vagy a hibás amiatt, hogy vonzódsz valakihez, vagy esetleg beleszeretsz valakibe! Ha szereted, akkor ne hagyd ott a srácot, mert lehet egy életre bánni fogod.

Hidd el nekem, én tapasztalatból beszélek, velem is megtörtént ez, (annyi kivétellel, hogy nálam ez a barátnős szál kimaradt) és én anyámékat választottam akkor, rettenetesen megbántam, mert azóta sem találtam még egy olyan fiút, akihez úgy vonzódnék, és annyira szeretném, mint azt a fiút.

Bocsánatot pedig senkitől se kérj azért, mert boldog akarsz lenni!! Se a szüleidtől, se a "barátnődtől".

Remélem segítettem ezzel a válasszal!:)

2021. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
54%
Mi ez? Egy új szappanopera az Izaura tévén?
2021. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%

Saját kérója is van? Akkor nem is olyan csóringer! A srácot válaszd!

Sokkal jobb egy dolgozó, saját házzal rendelkező sráccal összejönni, mint valamelyik egyetemista társaddal, akiknek semmijük sincs, mikor kijönnek az egyetemről.

Te is tudod, kivel kell kavarni, látom! 😂

2021. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

TUTI TIPPET ADOK!


Mondd otthon azt hogy szakitottatok a sraccal! Utana varj 1-2 honapot ugy hogy megoldod valahol talalkoztok pl nala. Utana megmondod otthon hogy talalkoztal EGY MASIK fiuval akivel osszejottel. Es a parodkent bemutatod ugyanazt a fiut!! IGY a legjobb. Ti meg tartjatok a szatokat.


Kesz megoldottam. :D ennyi. Szuper vagyok.


A srac meg mindig az anyjaekkal el vagy kulon???

2021. febr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%

Ja most olvasom sajat haza van :) na akkor ott taliztok addig amig kamulsz valamit otthon.


Majd bemutatod ugyanezt a sracot mintha o egy masik lenne!

2021. febr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
48%

Peeeeersz, nem akartad, hogy bármi alakuljon köztetek, de amint a "barátnőd" kikerült a képből, már startoltál is rá a pasira. Hát anyád helyében én is szégyellném, hogy ilyen lányom van.

A legundorítóbb az ilyenekben, mint te, ahogy játszák az ártatlant. Jajj te nem akartál semmit, jajj csak hát így alakult teljesen véletlenül...

2021. febr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is van saját házam, és gazdag is vagyok! Anyuék engem szeretni fognak! - Attila, 71 éves
2021. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!