Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg választanom kellene?

Tényleg választanom kellene?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista vagyok. Van egy fiú,aki régóta ismerek már, 28 éves. 2019 novemberben kezdett el talalkozgatni a barátnőmmel, ami fél éves kihagyással 2020 decemberig tartott. Akkor közölte a srác a barátnőmmel, hogy többet szeretne, de a barátnőm akkor úgy érezte nem akar semmit, hiszen nem egy az életképük és a szülei sem tudnák elfogadni, mert anyagilag nincsenek egy szinten. (A lány szülei nagyon gazdagok, a srác pedig teljesen átlagos színvonalon él)

Közben a barátnőm vissza mondta nekünk, hogy tartana ettől a kapcsolattól hiszen milyen körülmények között el a srác és a családja is milyen, félne leadni az életszínvonalából. Én ezt akkor úgy gondoltam,hogy undorító ilyet mondani bárkire is és mivel sajnáltam a srácot, hogy hülyének nézi a barátnőm,elmondtam neki ezeket a dolgokat. Na igen szépen bekavartam tudom,azóta megszűnt közöttük a kapcsolat. Viszont én a sraccal elkezdtem utána beszélgetni, először semmi hátsó szándék nem volt bennem csak jó volt vele beszélni. Kiderült közben, hogy a barátnőm is kibeszélt elég szépen neki engem, így már nem kerestem a társaságát én sem. Aztán találkoztunk, egyre többet és elkezdtek alakulni köztünk a dolgok,amit az elején nem is akartam, de olyan szinten vonzott a srác mint meg soha senki. A családomnak ez az egész nagyon nem tetszik, elítélik, hogy mennyire aljas,gerinctelen vagyok ezekért és anyukám nem is engedi hogy jöjjön hozzánk így nála vagyunk mindig. Igazából választás elé állítottak,hogy vagy ok vagy a fiú. Nem akarok választani, olyan jól érzem magam vele, viszont a családom sem szeretném elveszteni. Ő már bemutatott itthon a családjának és mondta hogy komolyan gondolja velem. Tudom,hogy egyáltalán nem szép dolog,amit tettünk,de úgy érzem a saját boldogságom miatt talán önzőnek kell most lennem. Anyukám mivel nem engedi hozzánk így bemutatni se tudom és ezért mindig nála vagyunk. Hogy tudnám elfogadtatni velük?

Édesanyám támogat meg anyagilag,mert egyetem mellett dolgozom,de sajnos keveset és nem tudom abból fenntartani magam. Ma mondta, hogy adjam neki vissza a kártyám, mondtam h jó, akkor nem kell engem segíteni megoldom egyedül. Erre annyit mondott, hogy nem hiszi el,hogy ezt mondom és inkább választom őt. Ti mit tennetek a helyemben?

Hálásan köszönöm a segítségeteket!


2021. febr. 16. 22:21
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
35%

Szia! Az én baratom is 8 évvel időssebb nálam. Nálunk minden tökéletes, vannak gondok, de én hiszek benne együtt optimizmussal mindig mindent le lehet győzni.


Kedves második. Attól, hogy neked valószínű nyomorult az életed másnak nem kell rosszat akarni. Tanulj meg értelmezni egy szoveged aztan jártasd a szád vagy az ujjacskáid a billentyűzeten. Ha ennyire egy negatív energia vámpír vagy... Küldöm neked a Senki se szeret című zenét. Pont rólad szól. Akkor talán megérted min kéne valtoztatni. Ahogy te úgy én. Ha csak rosszindulatú értelmetlen szöveget vagy képes írni inkább meg se nyisd a gyakori kerdeseket.


Szappanopera... Hát valakinek lehet izgalmas is az élete. Általában mindenkinek egy szappanopera az élete akinek vannak gondjai. Ha neked unalmas akkor nincsenek gondjaid. Örülj neki kedves 5 ös.


Kedves 6 os. Abban egyet értek, hogy komoly pasival kell össze jönni, már ha komolyan is tervezünk. Azonban nem mindenki a penzre megy bármily fura. Ha pasi vagy akkor lehet csak ilyen penznxeloket fogtal ki. Ha nő bár ez fura lenne akkor meg lehet te magad keresel ilyet. Te tudod melyik vagy. Annak minden bizonnyal oka van, ha így reagálsz.


Neked végül pedig kedves kérdező. Én a pasit választanám. Anyuval én is ugyan így vagyok. Allandoan veszekedunk. Ha ő ilyet tenne fel én nem is haboznák. A barátom már többször is felajanlotta, hogy költözzek hozzá. Addig húzom amig lehet. Azonban probalok felnőtt módjára viselkedni anyuval többször is megbeszelni vele. De mintha egy nagy 5 evessel beszelnek. Rám van telepedve nem érti, hogy felnőttem. A gyerekek bizony kirepulnek. Az a fura ők bánnak velünk gyerekként pedig ők az igazi nagy gyerekek. Pakolj és menny ha a fiút szereted és ő is bele egyezzik. Mi is csak pár hónapja vagyunk együtt. Azonban ilyen belsőseges kapcsolatom soha nem volt és nem is lesz. Én ezt tudom ahogy ő is. Aut pedig, hogy ti, hogy álltok a kpcsolattal azt neked kell tudni. Kitartást!


Egy kis poénból...


Sose, hagyjon el benneteket a remény.


Ne hagyd, hogy anyud iranyitson. Erős fiatal nő vagy. Ha más nem segit és mindkettejüket meg szeretnéd tartani. Ajánld fel anyudnak a család terápiát. Ha nem egyezzik bele húzz onnan. Idővel észhez tér. Boztosan neki is van oka, hogy ilyen. Most azt hiszi az ő pici lánya örökre elhagyhatja. Meg kell ertetned vele mi a szitu. De a szerelmedet ne dobd el meg fogod bánni, de nagyon (valószínűleg)Ez csak az én véleményem!

2021. febr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
40%
Na, megjött Doktor Csernusné is
2021. febr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
39%

Tönkretetted a kapcsolatát barátnődnek,mert tudat alatt nagyon tetszett neked a fiú,aztán letudod az egészet hogy úgy alakult összejöttél fiúval.

Sosem értettem hogy miért mindig a barátnő vagy testvér pasija kell.

De azért úgy érzem ez a pasi pofátlan volt hogy 18 éves barátnődtől már összeköltözést esetleg többet követelt,biztosa tetszett volna neki gazdag családba kerülni.


Neked meg az imponál hogy vanvan autoja háza és barátnő exe igy elcsábítottad.


Ha szüleid otthagyod kiszolgáltatott helyzetbe kerülhetsz,jól gondold meg. Simán lehet vége kapcsolatnak még és ott leszel egyedül vagy türsz a pasinak,nem egyenrangu kapcsolat ezert veszelyes

2021. febr. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

A barátnőm nem 18 éves, hanem 22 és nem követelt tőle semmit...

Imponál hogy autója és lakása van?

Hát nem éppen, hiszen autóm nekem is van,amit magamnak vettem és édesanyamtol kaptam egy lakást is, mondjuk azt kikötötte hogy vele nem fogok oda költözni. Nincs szükségem a pénzére,sosem voltam olyan aki csak arra ment. Anya szerint nem hozzam valo és 28 évesen nem ért el semmit szerinte és ezt az életet akarom magamnak ? Igen nyilván nem a legmodernebb körülmények között élnek,de tisztaság és rend van.

Nagyon rossz, hogy kezd elfordulni tőlem édesanyám és az unokatestvérem pedig én csak boldog vagyok. Édesanyámnak is mondtam hogy azt hittem legalább ő mellettem fog allni és támogat ebben,de azt mondta ebben ő nem tud.

2021. febr. 17. 07:05
 15/26 anonim ***** válasza:
18%

Nem szégyellik itt magukat egyesek?? Arra biztatjátok a kérdezőt, hogy egy hapsi miatt rúgja fel a családját, akit alig ismer?? Az anyja nevelte fel, mégis egy sutyerák miatt dobja e a családját? De, azért az jó volt, mikor mosta a szennyeseidet, meg főzött rád, nevelt téged!

Nem tudom, ki irkálja ki mostanság ezeket a szülők ellen lázító kérdéseket, de nagyon gusztustalan...

Dr. Csernusné... Büszke lehetsz magadra! Gondolom, nem egy gyári munkás a hapsikád, aki miatt anyukád szeretetét elárultaf...

A kérdezőnek elhiszem, hogy vonzódott a fiú iránt! Dörzsölte a tenyerét, mikor megtudta, hogy saját kérója van, és Mrs. Elkényeztetettnek nem kell... Isten ments, hogy ilyen gyerekem legyen, mint ti ketten Dr, Csernusnéval meg a kid barátnőddel, aki elárulják a szüleiket egy hapsi miatt...

2021. febr. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
72%

Ezen új információk fényében a párod jó választás,egyértelműen életrevaló és értelmes vagy.


Anyád valami pénzesebb férfit akarna melléd,neki anyagiak nagyobb érték mint egy szeretet teljes kapcsolat.

2021. febr. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Na álljunk meg én nem akarom eldobni édesanyám, hiszen ő a mindenem, mert edesapammal nem tartom a kapcsolatot. Sose tennem meg vele és ez most sem rajtam múlik. De szeretnek végre boldog lenni én is és vele úgy érzem az vagyok.

Egyébként anyukamnak 5 éve lett egy kapcsolata apám után és nem jöttünk ki a férfival és nem akartam,hogy oda költözzön. Akkor sírva mondta, hogy ne kérje hogy válasszak közületek?

Milyen ironikus az élet,amikor szinte most ő teszi ezt velem?!

Erre annyit mondott,hogy más a helyzet és ő már akkor 40 éves volt én pedig csak 20 vagyok.

2021. febr. 17. 07:27
 18/26 anonim ***** válasza:
74%

Azt azért leírhattad volna, hogy van saját lakásod, így elkerülted volna az itteni támadásokat!

Végülis az elkényeztetett csipa barátnődnek nem kellett, mert nem felel meg az ő igényeinek az anyagi színvonala. Téged meg ez nem zavar, hanem megbecsülöd a srácot, ez szép tőled!

Nehéz ügy.... Anyudnak meg kéne őt ismernie, hogy milyen rendes, akkor megváltozna a véleménye!

Csakhát, ezt kéne elérni, hogy haza vihesd bemutatni.

2021. febr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
67%

Tehát ha jól értem anyadat az zavarja hogy nem élnek fényesen a szülei. A barátnődnek meg nem kellett, ugyanazért.

17# es végül mi lett a pasival? Nem lehet hogy benne maradt a tüske hogy miattad nem élhetnek együtt?

2021. febr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

A párja oda költözött hozzánk, elfogadtam azóta is együtt élnek,ennek lassan már 5 éve.

Az is zavarja igen,hogy szerinte nem lehet vele “haladni” az életben a másik pedig ez az egész helyzet. Hogy megtettem ezt a barátnőmmel és mennyire aljas vagyok és a srác nem őszinte szerintük,mert biztos csak a barátnőmnek akar velem visszavágni és kihasznál, mert ilyen nincs hogy decemberben meg őt akarja most februárban meg engem. Barátnőmet sosem hozta haza, mindig találkoztak valahol és a kocsiban oldottak meg a dolgokat. Aztán amikor találkoztunk egyszer kint mi is és belendultunk a dolgokba, mondta h nem akar engem a kocsiba,mert velem tényleg komolyan gondolja és akkor elhozott hozza. Anyát is megértem nyilván félt,de talán idővel elfogadja.

2021. febr. 17. 08:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!