Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt a sógorommal...

Miért érzem ezt a sógorommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakrabban előfordul, hogy a sógorommal álmodok (párom öccse), legtöbbször kavarunk egymással álmomban. Imádom a páromat, szeretem nagyon már 5 éve, ezért nem is értem, hogy miért vonzódom az öccséhez. Eleinte észre sem vettem, és szerintem ő sem engem. Aztán kb.2 év elteltével, egy családi összejövetelen éreztem, hogy nagyon tetszem neki, és vonzódik hozzám. Azóta úgy érzem, ez az érzés meg van kettőnk között. Soha nem közeledett, és persze én sem. Tisztelem a párom, tehát nem csalnám meg. Álmomban viszont gyakran együtt vagyok a sógorommal, és baromi jó érzés...

Nem tudom, hogy mennyit érzékel abból, hogy én általában picit zavarban vagyok a jelenlétében, és ha nőkkel látom, féltékeny vagyok.

Volt vagy van esetleg valakinek hasonló érzése? Miért érzem ezt, miközben szerelmes vagyok a páromba?


2010. aug. 17. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Azért, mert az utolsó mondatod kijelentése, már nem aktuális...
2010. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

Nézd az emberlánya életében vannak találkozások amikor az első pillanatban érzi a kölcsönös vonzalmat,és tudja,hogy lehetne belőle valami....

Így van ez akkor is,ha szerelmes,jó a kapcsolata,stb,stb.

velem is megesett már számtalan alkalommal ez,és ha az illetőkkel újra találkozom ugyan úgy érzem a vonzalmat,és tudom,hogy ő is.És még álmodom is róla.Akkor meg mi van?Ha már a valóságban nem lehet akkor legalább az álmomban eljátszom a gondolattal,hogy mi lenne ha mégis lehetne...És jó érzés.

Na bumm neked ez pont a sógorod.Tenni nem nagyon tudsz ellene,ha zavar akkor kerüld el a találkozásokat.nem nagyon hiszem,hogy a jövőben már kevésbé fogsz vonzódni hozzá,főleg ha kölcsönös.Ez van...

2010. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Mindkét válaszolónak igaza van valamennyire. Én mégis az elsővel értek egyet. Ha igazán szerelmes vagy valakibe, akkor nem vonzódsz máshoz. Nem vagy bűnös, meg ne legyen emiatt bűntudatod. Azt se mondom, hogy hagyd ott a párod és járj az öccsével mert az durva lenne. De ez akkor is jel szerintem arra, hogy már nem vagy annyira szerelmes a párodba. Szerintem ha valakit szeretünk, akkor más nem kelti fel a vonzalmunkat. Az hogy ez a más a te esetedben pont a sógorod hát pech. De szerintem mindenképp gondolkozz el azon, hogy mit érzel pontosan a párod iránt.
2010. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

a sógorod valószínűleg nagyon hasonló a párodhoz, neveltetésben, külsőben, de mégse a párod, ettől izgalmas.....a sógorodnak meg valószínűleg hasonló az ideálja mint a tesójának....így valamelyest érthető...

Azt neked kell tudnod, h mennyire tudod kezelni a helyzetet, szerintem egy pici vibrálás még belefér, de csak igazán pici.....férfi és nő között gyakran van egy kis feszültség, de nem mindig van ennek jelentősége!

2010. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Ejnye, kedves kérdező! Ha te is nyomtad a piros kezet, akkor tuti igaz, amit írtam, csak még magadnak sem akarod bevallani.

Első

2010. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nos, az első válaszolónak : nem nyomtam a piros kezet :), bár úgy gondolom, hogy nem a te válaszod a valóság.

Szerintem a 4. válaszban van a legnagyobb igazság. Valószínű tényleg azért vonzódom hozzá, mert nagyon hasonló a páromhoz, de ő nem a párom. Jó érzés ez a vibrálás, de annyira szemétség a párommal szemben, pláne, hogy a tesója. Ha megtudná, nagyon - nagyot csalódna bennem.

Igazából nem is az álmok zavarnak, hanem, hogy nem tudom, hogyan viselkedjek a jelenlétében. Annyira titkolni akarom a vonzódásomat, hogy szerintem ezzel még inkább felhívom magamra a figyelmet. Általában kerülöm a szemkontaktust vele, és ezzel esetleg elárulom magam.

Az is aggaszt, hogy a párommal jó esetben életünk végéig együtt leszünk, és a tesója mindig is itt lesz a családba, és mi van, ha ez a vonzalom nem múlik.

2010. aug. 17. 14:14
 7/11 anonim ***** válasza:

Na jó, nem nyomtad:)

Csak az nem fér a fejembe, hogy miként lehetséges egyidejűleg szerelemesen léngolni egy férfi iránt és ugyanakkor erotikusan vonzódni egy másikhoz is. Nekem nem jön össze, vagy túlságosan földhözragadt a gondolkodásom?

2010. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom! Komolyan szerelmes vagyok a páromba, miért is hazudnék egy névtelen fórumon. Ugyanakkor valóban vonzódom egy férfihoz, akiről tudom, hogy a párom nyomába sem érhet, hiszen ismerem nagyon jól a sógoromat. Mindenféle szempontból jobb a párom, mégis... Nem lenne ennyire gáz, ha nem a sógorom lenne...
2010. aug. 17. 14:38
 9/11 anonim ***** válasza:

A második vagyok.

Nem vagyunk egyformák...

Attól még,hogy én érzek szerelmesen is mások iránt "bizsergést" még nem tartom magam kevésbé hűségesnek.Soha senkinek nem nyilvánítottam ki vonzalmamat,és nem éltem a lehetőségekkel.

Lehet,hogy azért tudsz vonzódni hozzá,mert annyira hasonlít a párodra...

Zavarban vagy előtte...hát azt meg is értem.Ne találkozz vele,csak ha nagyon muszáj.

Ne maradj vele kettesben,mondjuk ha hirtelen mindenki kimegy a szobából.

Találj ki semleges témákat amiről beszélgethetnél vele,hogy ne feszült csönd legyen kettőtök között.

És ha lesz,vagy van barátnője,ne kritizáld mások előtt,mert átlátnak rajtad...

2010. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi kedves második! Nagyon jó fej vagy! :)

Igyekszem nem feltűnően viselkedni. A minap volt egy olyan szitu, hogy ketten maradtunk egy helységben. Nem rohantam ki, mert az nagyon feltűnő lett volna. Egyébként nagyon korrekt, nem hiszem, hogy valaha is közeledne, tiszteli annyira a tesóját, plusz nem is vagyunk 100%-ig tisztába egymás érzéseivel, illetve, hogy hogyan reagálna a másik a közeledésre. Az is lehet, hogy csak én túloztam el, és őt nem is érdeklem, ezen is gondolkoztam már. Lehet, hogy csak a kedvességét értettem félre.

2010. aug. 17. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!