Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt a sógorommal...

Miért érzem ezt a sógorommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakrabban előfordul, hogy a sógorommal álmodok (párom öccse), legtöbbször kavarunk egymással álmomban. Imádom a páromat, szeretem nagyon már 5 éve, ezért nem is értem, hogy miért vonzódom az öccséhez. Eleinte észre sem vettem, és szerintem ő sem engem. Aztán kb.2 év elteltével, egy családi összejövetelen éreztem, hogy nagyon tetszem neki, és vonzódik hozzám. Azóta úgy érzem, ez az érzés meg van kettőnk között. Soha nem közeledett, és persze én sem. Tisztelem a párom, tehát nem csalnám meg. Álmomban viszont gyakran együtt vagyok a sógorommal, és baromi jó érzés...

Nem tudom, hogy mennyit érzékel abból, hogy én általában picit zavarban vagyok a jelenlétében, és ha nőkkel látom, féltékeny vagyok.

Volt vagy van esetleg valakinek hasonló érzése? Miért érzem ezt, miközben szerelmes vagyok a páromba?


2010. aug. 17. 13:12
1 2
 11/11 anonim válasza:
AZT AZÉRT VEDD FIGYELEMBE,HOGY HA PÁROD IGAZÁN SZERET,AKKOR EZT ELÖBB-UTOBB MEGÉRZI ÉS NEM KIS GALIBÁT OKOZOL. HA OKOS NŐ VAGY HAGYOD,DE ÉN SAJNOS MÁR TUDOM MI A TÖRTÉNET VÉGE :(
2016. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!