Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi gáz, hogy az édesanyám...

Mennyi gáz, hogy az édesanyám jelenlegi párja az “exem” édesapja? Mit tegyek, hogy ne legyen ennyire kellemetlen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves vagyok, volt egy srác (25)akivel régen kavartunk és minden történt köztünk (kb 19 éves voltam). Az édesanyám és a srác apja amúgy nagyon jól megvannak, és alapjáraton nekem sincs semmi problémám sem a sráccal sem az apjával, sőt az apja még fel is ajánlotta, hogy dolgozzak a cégüknél tehát teljesen úgy viselkedik velem mint ha a lánya lennék. Viszont nekem ez kicsit kellemetlen. Szerintetek kerüljem vagy természetes dolog az, hogy mondjuk váltunk néhány szót?... A szüleink nem tudják, hogy volt is valami köztünk, csak azt, hogy bejöttünk egymásnak. Szerintetek mondjuk el nekik? Vagy ez maradjon a mi kis titkunk? Szerintetek ez mennyire “gáz”?
2021. febr. 19. 22:24
 1/8 anonim válasza:
95%
Nem kell elmondani a szüleiknek szerintem sokat segítene ha megbeszelned vele az exszel már az is csökkentené a szorongásod ha pár szót valtanatok róla
2021. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell erről beszélni a szülők előtt.

Egyébként meg lépj túl a feszengéseden. A lényeg, hogy tisztességes, jóindulatú ember legyen anyukád párja. A leírtakból úgy tűnik, az is.

2021. febr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Nincs abban semmi szégyellnivaló, hogy viszonyotok volt pár éve. Hacsak nem valami nagyon csúnya módon ért véget. Felnőttek vagytok már, viselkedjetek is úgy. Most már csak ismerősök vagytok egymásnak.
2021. febr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Ó, ilyen volt nálunk is... Anyám elvált az első férjétől, és meglehetősen viharos történet volt, benne hajnál fogva rángatás, erre nekifutásból tökön rúgás, asszony elkártyázása, további tökön rúgás, akkor pár éves nővérem elrablása, országos körözés, majd ezért ugyan nem letartóztatás, de sikkasztásért felfüggesztettre ítélés.


Eközben nagyanyám összejött az említett ex-férj nevelőapjával. Aki viszont egy végtelenül békés, türelmes, művelt, igazi háború előtti középosztálybeli úriember volt. Csak halála után tudtam meg, hogy bár Nagypapának szólítottam, nem ő volt az igazi nagyapám. A legcsodálatosabb emberek egyike volt, akit valaha ismertem.


Igaz, én még őt is ki tudtam hozni a sodrából.

2021. febr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő tényleg nagyon jó ember, el is fogadtam minden szó nélkül, ahogy ő is engem,csak ahogy a fiát meglátom mindig eszembe jut. Nyilván felnőttként próbálom intézni a dolgaimat, csak ez így most hirtelen jött nálam, mivel tervezgetik az összeköltözést. Persze ez egy nagy hülyeség volt, így már látom, hogy a kérdés is felesleges volt. Ez már megtörtént. Változtatni pedig úgysem lehet rajta.
2021. febr. 20. 00:34
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Nem vágom miről beszélsz. Miért lenne kellemetlen, miért lenne gáz, miért lenne titok. Teljesen abnormálisan gondolkodsz. Ezek a dolgok nincsenek egymással semmiféle összefüggésben.
2021. febr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
A mi szüleink össze is házasodtak, sőt azóta már ő is megházasodott, gyereke is van és lassan én is. Testvérekként tekintünk egymásra, ott voltam az esküvőjén, játszok a gyerekével. Ami több éve egy másik élethelyzetben volt az akkor volt és kész.. Nem beszélünk róla már és a szüleinknek sem mondtuk el anno.. :) 30/N
2021. febr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi ez az érzés előbb utóbb elmúlik.
2021. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!