Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás elött minden férfi...

Válás elött minden férfi menekül a gyerekeitől?

Figyelt kérdés
Válunk a férjemmel.5 hónapja különélünk.Neki egy kapcsolata van egy nővel aki 2 gyerekes anyuka.Sokáig titkolta majd az utolsó hetekben hónapokban lebukott.Szóval menekül ha meglátja a gyerekeit.Ezelőtt rendkivül jó apuka volt.Mindent megvett,megtett a gyerekeinek.Amit én nem ő azt is.Úgy adta be a válást hogy én megcsaltam folyamatossan és a gyerekei nem az övéi,apasági tesztet kér a 15,13 éves gyerekeire.Persze ebből semmisem igaz.A tesztet megcsináltatom,100%biztos vagyok az eredményben.A lényeg az h a gyerekeim szembesültek ezzel és lelkileg megviseli őket ez a szemét dolog.A férjem azt mondta tegnap a testverenek h menekülnie kell mert en rányomom a gyereket akik nem is az övéi.Ezért a lányom elöl elszaladt.Kezében a telefonnal amiben a nő adja az utasításokat.Mással is volt ilyen?Olyan érzés mintha ami ő tesz ezzel a nővel rám nyomná és feltételezi h hasonlókat tettem.
2021. febr. 25. 08:54
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván nem mindenki! A te férjed különösen hülye, ha ilyeneket talál ki, és csinál, sajnos nem tudsz mit tenni, mint hogy a gyerekeid lelkivilágát próbálod minél inkább épségben megőrizni. Mint valaki írta, a DNS teszttel ne foglalkozz, majd megcsináltatja ő, vagy a bíróság, de mire odakerültök nyilván nem lesz ez téma.
2021. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
90%

Borzalmas

HAllotam hasonló esetet ott is megvádolta h nem az övé a gyerek de igaz ott kb 1-másfél éves volt a gyerekDe itt meg basszus 13-15 évek után jut eszébe? Bíróságon is körbe rohogik majd

De a kapcsolattartást ne erőltesd nincs értelme. Nézzetek levegőnek kb azt érdemli

2021. febr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez az azért elég extrém eset. Sajnálom a gyerekeket. Ezt már nem törli ki semmi. Idővel kevésbé fogja őket zavarni, de az már beléjük égett, hogy az apai "szeretet" nem feltétel nélküli.


Kamaszként ezt pláne nem lehet egyszerű megérteni.

2021. febr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:

A bíróságtól nem félek plus a tesztöl sem.A legtöbb gondot a lelki része okozza a gyerekeknek.A lányom örjöngöt h akkor ki az apja mondjam meg,melyik családhoz tartozik.Nagyon fáj nekik ez a nyilt elutasítás.

Betámadott minket már mindenhol,lakásunkból mindent eladott.A házunkat árulja a fejünk felől.Eladott mindent amit kézbe elvihetett és értékes.De ez amit megtett ez mindennek a teteje.A nőjének is 2 gyereke van.Oda érzi az apai szeretetet?Nyiltan nem vállalja fel a nő őt de éjjel már oda járkál hozzá.Megpróbálom erre fel készíteni a gyerekeimet h a válás után valószínúleg az apukájuk a nővel fog élni...Borzalmas nehéz

2021. febr. 25. 10:54
 15/54 anonim ***** válasza:
90%
Új p*na, és a pasi kivetkőzik. No comment
2021. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
70%

Ez valami mentális defekt lesz, mert olyan nincs, hogy valaki az egyik pillanatban jó apa, aztán hirtelen már látni se akarja a gyerekeket.

Én azonnal arra gondolnék, hogy drogos lett és azért is kell neki hirtelen a sok pénz, egy drogos pedig teljesen kifordul magából azért, hogy meglegyen a napi adag.

2021. febr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
17.Bárcsak drogos lenne...A telefon a kezében 0-24h ban.A nő a vonalban.Mindent hall,ha nem akkor ez a majom felveszi neki es lejátsza.Aug 26-an még nyaraltunk.27 én már nem szeretet.Szept 21-én anyjánál lakott már.Dec 31 derült ki a nője.Febr 12 válást beadta.Márc.2 án válunk.Az első időben még volt gyereke talán úgy 2 hétig.Aztán már nem...Most a válás indoklása h nem ő az apa.Ütöttem vertem,eltiltottam a családjától.én vagyok amúgy hivatalossan a szülei gondozója,tehát ez sehogyse menne.Hiteleket vetettem fel vele(?)stb..A házunkat véletlen nem irta bele a válásba.Ja és fogva is tartottam...A legfájobb a 2 gyerekem.Akik ugye nem kicsik.Tudjak h az apjuk mit tett h más nő van a dologba,utána pedig ez.
2021. febr. 25. 11:50
 18/54 anonim ***** válasza:
97%
Ezek után tényleg a legjobb a levegőnek nézés, és már a gyerekek is nagyobbak felérik ésszel mit tett és nehéz lesz nekik de tovább kell lépni. Sok erőt kívánok.
2021. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
96%
szegeny gyerekeid, jobb ha egy ilyen apa nem lesz jelen az eletukben. en az idosebbnek mar most, a kisebbnek par ev mulva azert elmondanam hogy az apja mivel gyanusitott meg teged a valaskor, csak hogy ne jusson eszebe huszoneves korukban visszakuncsorognia magat, es eljatszani a szegeny szereto apat
2021. febr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
0%
Persze, MINDEN, hiszen te kifogtál egy ilyet.. gratulálok az általánosításért ismét
2021. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!