Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás elött minden férfi...

Válás elött minden férfi menekül a gyerekeitől?

Figyelt kérdés
Válunk a férjemmel.5 hónapja különélünk.Neki egy kapcsolata van egy nővel aki 2 gyerekes anyuka.Sokáig titkolta majd az utolsó hetekben hónapokban lebukott.Szóval menekül ha meglátja a gyerekeit.Ezelőtt rendkivül jó apuka volt.Mindent megvett,megtett a gyerekeinek.Amit én nem ő azt is.Úgy adta be a válást hogy én megcsaltam folyamatossan és a gyerekei nem az övéi,apasági tesztet kér a 15,13 éves gyerekeire.Persze ebből semmisem igaz.A tesztet megcsináltatom,100%biztos vagyok az eredményben.A lényeg az h a gyerekeim szembesültek ezzel és lelkileg megviseli őket ez a szemét dolog.A férjem azt mondta tegnap a testverenek h menekülnie kell mert en rányomom a gyereket akik nem is az övéi.Ezért a lányom elöl elszaladt.Kezében a telefonnal amiben a nő adja az utasításokat.Mással is volt ilyen?Olyan érzés mintha ami ő tesz ezzel a nővel rám nyomná és feltételezi h hasonlókat tettem.
2021. febr. 25. 08:54
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjed nem túl normális (már bocsi, hogy ezt mondom). A szüleim válása után nekünk is így volt. Még nem költöztek külön anyáék, de apám ahelyett, hogy a papírokat intézte volna, meg megpróbálta volna előrébb lendíteni a helyzetet (sajna Anya hiába próbált megegyezni vele, ha ő sosem volt itthon), inkább 4-5 napra kimaradt otthonról, egy másik nőnél aludt, és került minket.

De nem törvényszerű, hogy ez így legyen. Nem minden férfi ilyen. Én is ismerek olyan embert, akinek az édesapja a válás után is sokszor volt velük, tartották a kapcsolatot, és nem mondott le róluk. Megértem, hogy mivel a te volt férjed ilyen, így most nehéz elképzelni, hogy vannak nagyon is kedves apukák, mert hisz ennek az ellenkezőjét látod magad előtt, de attól még nem feltétlenül ér minden házasság ilyen véget.

Sajnállak, hogy így alakult. De legalább már nyugodtan élhetsz nélküle a gyerekeiddel. Remélem hamar átvészeled majd, te is és a gyerekeid is.

2021. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:
A bíróságon nem tudtunk megegyezni ezért folytatódik az ügy.A gyerekeit nem kéri lemondana róluk.Holbap megyünk dns tesztre.
2021. márc. 2. 21:03
 43/54 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlen mesélj majd, mikor pofára esik a sz.rházija! Nektek meg kitartást ezekben a nehéz időkben! Szegény gyerekek...
2021. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
100%

A vagyonmegosztás húzódik?

Mióta tart a válás?

A gyerekek maradnak, ő fizet, a vagyon meg feleződik.

A gyerekek még 16 felett nem kötelezhetők a látogatásra sem.

2021. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:
Az első tárgyalás 02-án volt.Vsgyon megosztás van.Tagadja a nőjét.Extra perben aksrja bebizonyítani h nem ővék a gyerekek.Egésznap sirtam.A fiam 15 éves.A vizsgálat közben olyan szomorúság volt a szemében.Csináltak róla egy fotot és közben probalt mosolyogni a szeme meg szomorú volt.A szivem ketté hasadt.
2021. márc. 4. 19:11
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
A dns nem fog hazudni. Már nagyon várom, amikor jól beég nyilvánosan is, hogy mekkora egy sz.r. Nagyon sajnállak titeket, hogy így jártatok ezzel az alja szélhámossal! Na utoléri majd az ilyet a sorsa!
2021. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
100%

#45, sajnállak, nagyon a kisfiút még jobban.

Normális bíró meg se hallgatná ezeket a nőügyeket, megvan a válási szándék: passz

Mi elég bunkón váltunk, nemhiába két tanult pesti értelmiségi, és mindketten akartuk volna az örökbefogadott gyerekeink felügyeletét.

Aztán az ügyvédem, minden előzetes megbeszélés nélkül bedobta, hogy minek egy nőnek gyerek aki még szülni se volt képes.

Erre elzavartam a f@szba, ott helyben, megelőzve a bírót, aki azt mondta, hogy ennek semmi jelentősége nincs az eljárás szempontjából.


Eszembe nem jutna azóta se megtagadni azokat a gyerekeimet, bár volt néhány meredek dolguk.


Én tán úgy vígasztalnám a srácot, hogy az apjának nem vele van baja, csak sajnálja a pénzt, mert azt hiszi, hogy majd magadra költöd.


Legalja egy ipse.

2021. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom #47-es, a saját ügyvéded ekkora szemét volt? :O
2021. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a feleségére mondta, a férj ügyvédje. Aki gerinces, és kidobta.
2021. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%
Áh, világos. Becsülöm, hogy kidobta azt a büdös bunkót ezek után...
2021. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!