Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás elött minden férfi...

Válás elött minden férfi menekül a gyerekeitől?

Figyelt kérdés
Válunk a férjemmel.5 hónapja különélünk.Neki egy kapcsolata van egy nővel aki 2 gyerekes anyuka.Sokáig titkolta majd az utolsó hetekben hónapokban lebukott.Szóval menekül ha meglátja a gyerekeit.Ezelőtt rendkivül jó apuka volt.Mindent megvett,megtett a gyerekeinek.Amit én nem ő azt is.Úgy adta be a válást hogy én megcsaltam folyamatossan és a gyerekei nem az övéi,apasági tesztet kér a 15,13 éves gyerekeire.Persze ebből semmisem igaz.A tesztet megcsináltatom,100%biztos vagyok az eredményben.A lényeg az h a gyerekeim szembesültek ezzel és lelkileg megviseli őket ez a szemét dolog.A férjem azt mondta tegnap a testverenek h menekülnie kell mert en rányomom a gyereket akik nem is az övéi.Ezért a lányom elöl elszaladt.Kezében a telefonnal amiben a nő adja az utasításokat.Mással is volt ilyen?Olyan érzés mintha ami ő tesz ezzel a nővel rám nyomná és feltételezi h hasonlókat tettem.
2021. febr. 25. 08:54
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
100%
szerintem amikor konfrontalod, titokban vedd fel egy kis diktafonnal amit mond. erdekes lesz majd a birosagon amikor kiderul hogy az egesz vad hazugsag
2021. febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
Én nem beszélek vele.nincs mondanivalóm erre az aljasságra.A barátikörbe úgy adta elő h én csaltam 16 évig.Vertem csaltam fogvatartottam,fenyegettem stb.Érdekes mód erre akkor jött ra mikor barátnője lett.na mind1 is.A válásba is ezt beleirta.Mocskos aljas.Az első válást beadta közös megegyezéssel majd aláirta helyettem majs visszavonta ázt is alairta helyettem.Feljelentettem....Hányok tőle.Még egy bocsánat a száját elnem hagyta ennek a senkinek.
2021. febr. 26. 13:07
 33/54 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen elmebeteg... Menjen a fenébe az ilyen!
2021. febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
100%
nagyon helyes, ne hagyd magad.
2021. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sajnálom, hogy el kell szenvednetek ezt ettől a gerinctelen féregtől.
2021. febr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy helyetted alairta a valast ? ugy megbuntetik hamisitasert hogy csak leshet
2021. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:

Igen az első válást aláirta helyettem.Jan8 án.Majd vissza ballagott és irt egy kérvényt amit megint aláirt helyettem is.jan18 an.Feljelentést tettem.

Plus a személyiigazolványom másolatával rám iratta a telefonszámláját.Mit is mondjak??hányok tőle és árnyaltan fogalmazok.

Erdekesség ahogy közeleg a válás rosszul van..szive fáj.Nem most kéne higy boldog legyen?Hisz eljött az idő higy boldogan együtt lehessen a választotjával

2021. febr. 26. 14:56
 38/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyre szánalmasabb részéről... Kívánom, hogy mihamarabb szabaduljatok meg tőle, és rémálmotokban se jöjjön többé elő!
2021. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Lelkileg megerősít h nem csak én látom a helyzetet ennyire aljasnak.Az exférjecském tegnap kórházba vonult mert fáj a szive.Nem értem most kéne a legboldogabb legyen.Hisz szabad a pálya a nőjének.Szabadon lehetnek együtt keddtől egy szabad ember...
2021. febr. 27. 08:21
 40/54 anonim ***** válasza:
100%

#37, két síma okirathamisítas, tegyél feljelentést, mert ki tudja hány volt, és hány lesz még?


Normális bíró nem foglalkozik a rémemrsékkel, a váláshoz elég egy szándék, az megvan.

Bár gondolom már a részemről is.

Az apasági kérdés és nemcsak mocskos, de buta is. Ab start a férj az apa, kész.

De nagyon szemét dolog, hogy ebbe a gyerekeket is közvetlenül belekeverni.


Nyilván nem minden apa ilyen, én sem.

Nagyon nincs okom, hogy példaként álljak bárki elé, két válással és 2-2 gyerekkel a hátam mögött.

De vért pisilnem, hogy ne kerüljek fizikailag se messzebb a gyerekektől 2-3 kilóméternél.

Útba estem jövet, menet.

Nagyok már, de mindig jó maradt a kapcsolatunk, bár volt amikor nagy volt az ellenszél, és nyelnzem nagyokat.


Ez a szívbohóckodás tán már annak a jele, hogy mégsem annyira zöld az a fű, de meg ne hatódj tőle.

2021. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!