Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás elött minden férfi...

Válás elött minden férfi menekül a gyerekeitől?

Figyelt kérdés
Válunk a férjemmel.5 hónapja különélünk.Neki egy kapcsolata van egy nővel aki 2 gyerekes anyuka.Sokáig titkolta majd az utolsó hetekben hónapokban lebukott.Szóval menekül ha meglátja a gyerekeit.Ezelőtt rendkivül jó apuka volt.Mindent megvett,megtett a gyerekeinek.Amit én nem ő azt is.Úgy adta be a válást hogy én megcsaltam folyamatossan és a gyerekei nem az övéi,apasági tesztet kér a 15,13 éves gyerekeire.Persze ebből semmisem igaz.A tesztet megcsináltatom,100%biztos vagyok az eredményben.A lényeg az h a gyerekeim szembesültek ezzel és lelkileg megviseli őket ez a szemét dolog.A férjem azt mondta tegnap a testverenek h menekülnie kell mert en rányomom a gyereket akik nem is az övéi.Ezért a lányom elöl elszaladt.Kezében a telefonnal amiben a nő adja az utasításokat.Mással is volt ilyen?Olyan érzés mintha ami ő tesz ezzel a nővel rám nyomná és feltételezi h hasonlókat tettem.
2021. febr. 25. 08:54
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:

Huu hallom másoknál sem volt egyszerű.Ez a szélhámos elkezdte árulni a külföldi házunkat.Utálom....Anyósom is tagadja már a nőt,Mekkora moslékok.Megmondtam az anyósomnak hogy október!ez lesz az a hónap mikor a fia térdelni fog a kapuban.

A következő tárgyalás szerintem ápriliban lesz.Remélem addigra elfogy az összes pénze az exemnek.Én kapom meg a számlakivonatait.A hitelkártyáit hitelkártyából fedezi.még élhet kb 1 hónapig.Májusban gyors halál🙂.Szerintem ekkor lép le a nője is.

2021. márc. 7. 22:01
 52/54 anonim ***** válasza:
100%
Remélem az alá van írva hogy nem vagytok vagyonközösségben, nehogy bármit is a nyakadba varrjon
2021. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:
Különél.Persze hogy a nyakamba akarná rakni a simlis a hiteleit.Nem fog menni.Kitartó leszek.
2021. márc. 8. 03:12
 54/54 Anett80 válasza:
100%

Tudom, mi az oka, hogy így viselkedik, nem akar gyerektartást fizetni... hidd el, ez az oka, a pénz.

Abban reménykedik, talán megússza, csak vigyázz, nehogy vmi mástól vegyenek vért... 40% egy fizuból nem kis összeg, sok férfi akar trükközni. Ha szarrágó, skót természete van, akkor ez még jobban valószínűsíti ezt...

2021. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!