Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt szokott...

Mennyi idő alatt szokott kialakulni egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Az egyik rokonom ismerőse nagyon tetszik. Kb 2 hónapja találkoztunk először, és azóta kb 8-10 alkalommal.

Jól elvagyunk egymással, sokat beszélgetünk, és mondhatni hogy beleestem...De ez sok idő hogy ne történjen semmi? Ha akarna valamit tőlem akkor már lépett volna? Félénk egyébként, és bizonyos jelek alapján szerintem tetszem neki, illetve biztos, hogy kedvel engem, de nem tudom ÚGY érdeklem-e.


2010. aug. 17. 21:19
 1/3 A kérdező kommentje:
És azt honnan lehet tudni, hogy mint lány úgy érdeklem-e, vagy csak mint ismerős?
2010. aug. 17. 21:22
 2/3 anonim ***** válasza:
2010. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

változó...


volt olyan kapcsolatom,hogy 1 évig kerülgettük egymást...meg olyan is,amikor első randin egymásnak estünk (utóbbi még most is tart)



hány évesek vagytok,spontán találkozók,vagy ő hiv téged,hogy találkozzatok?

2010. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!