Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a hibás? (Kérdésed túl...

Ki a hibás? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Fekeltem 9 órakor eléggé fáztam, mondom veszek fel egy pulcsit.


De a szekrényembe nem volt így megkértem anyut adjon nekem.


Ő meg azt mondta keress a szekrényedbe...


Mondom ott nincs..


Ő:Biztos hogy van...

én: Nem érted te barom hogy nincs?


Bejött a szobámba és 5 percig pofozott,tépett


Még most is zúg a fejem pedig ez fél 10-kor volt...


Én beszéltem nagyon csunyán?? Véletlenül mondtam!! :(


2010. aug. 18. 10:15
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hát valóban nem elösször beszéltem csunyán!! De máskor inkább tesommal szoktam csunyán beszélni...

Ő is

2010. aug. 18. 10:21
 12/46 anonim ***** válasza:
38%
nem hibáztatlak 100%-ban téged, mert ez valahol a szülő felelőssége, hogy nem neveli meg kellően a gyerekét. (vagy esetleg Anyukád is hasonló csúnyán beszél)én pl. az 5 perces pofozást sem értem. nem gondolom, hogy a testi fenyítés lenne a célravezető
2010. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
28%

Hát én azért részben a kérdező pártján állok.

Mert még fiatal, a fiatalok pedig sok hülyeséget mondanak/csinálnak, ez egy korszak, ami elmúlik. Erre azért tekintettel kéne lenni.

Persze egy szigorú családnál természetesen nem megengedhető az ilyen beszéd, de az is túlzás, hogy ennyi ideig vernek egy gyereket egy szó miatt...

Azt tudom tanácsolni, hogy beszéljétek meg, te nem akartad, ő meg kicsit eltúlozta...

Nem jó, ha elhidegültök egymástól.

2010. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
77%
Ideje volt, hogy valaki helyre tegyen. Az erőszakkal kikényszerített tisztelet nem a legjobb mód, de azért tisztelet az is. Nem beszélhetsz így következmények nélkül. Ez egy rövidtávú következmény volt. Remélhetőleg felnyitja a szemed, amíg nem késő, mert később sokkal nehezebb lesz kimásznod ebből a gödörből, ahova most befele igyekszel.
2010. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
83%

nem túlzás az az 5 perc verés?Vagy mérted?:)


Nem szép hogy anyud elvert de nehogy már a nyúl vigye a puskát.Mire jó ha csúnyán beszélsz anyukáddal,aki miattad él?Ő ezt érdemli meg?

2010. aug. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
80%
itt te vagy a hibás, nem a szülődé, lehet h ő megnevelte, de ezek a 13 éves taknyosok elrontják egymást, aztán azt hiszik hogy mindent lehet, öcsém is 13 és olyanokat kiabál rám h dögölnél meg meg hasonlók és csak azért mert megkérem h csukja be az ajtót vagy porszívózzon fel, ha elverem meg ő sír h így fáj úgy fáj, és itthon normális nevelést kapott csak a haverjai rontották el, hogy merészelsz így beszélni az anyáddal h te barom? :O
2010. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
56%

Ba-romnak nevezni egy anyát, és ez nem csúnya beszéd....Szerintem adott két taslit és ez lett felnagyítva. A b.aromnak nincs értéke, mindennapi szó. Ellenben ott a nagy pofozás, tépés....

Mindenki az anyát "kérje számon", ez igazán nevelés kérdése, és mégis mi ez a nagy veretés, szegény gyerek?!!

Pedig szerintem ha egyátalán igaz ez a sztori, annyira átlátszó, hogy az anya titulusa semmi extra, node a verés, aaaaz azzzz hogy???!

2010. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is túlzás az 5 perc verés.

Mindenkinek van lázadó korszaka, oké, de baromnak nevezni anyukáját, amiért nincs meg egy pulóver, az túlzás...

2010. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
53%
10:30 kicsit homályosak a gondolataid :) nem tudom, hogy mit akartál pontosan mondani ezzel
2010. aug. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
83%
1 órát kellett volna pofozzon!
2010. aug. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!