Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a hibás? (Kérdésed túl...

Ki a hibás? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Fekeltem 9 órakor eléggé fáztam, mondom veszek fel egy pulcsit.


De a szekrényembe nem volt így megkértem anyut adjon nekem.


Ő meg azt mondta keress a szekrényedbe...


Mondom ott nincs..


Ő:Biztos hogy van...

én: Nem érted te barom hogy nincs?


Bejött a szobámba és 5 percig pofozott,tépett


Még most is zúg a fejem pedig ez fél 10-kor volt...


Én beszéltem nagyon csunyán?? Véletlenül mondtam!! :(


2010. aug. 18. 10:15
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
60%
Jah,és lehet lepontozni!
2010. aug. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
84%
Azt szerettem volna, hétköznapi stílusra lefordítva írni, hogy az anya "ba.rom" megnevezése szinte eltörpül az állítólagos verés mellett. Ki van hegyezve a sztori arra, hogy itt micsoda nagy dulakodás volt, mert az anya egy "idegbeteg". Ha az én gyerekem így nevezne, mármint "ba.romnak" biztos megráznám egy kicsit, hogy észheztérjen. Szóval szerintem, ha igaz egyátalán a történet, egy kamaszos túlzás megint a szülői agresszivitásról, ami jelen esetben lehet hogy "jogos" volt. (Valahogy nem tudom elhinni az 5 percet)
2010. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
73%

Megérdemelted. Hogy beszélhetsz igy az anyukáddal?

Szégyelld magad.

És elég szomorú,hogy máskor is szoktál igy beszélni, még a testvéreddel is.

Kijárt neked ez a pofozás.

Kérj bocsánatot anyukádtól.

Lehet,hogy ideges volt.

Talán minden rászakad.

nem szoktál neki segíteni otthon?

2010. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
igen, tényleg kicsit soknak tűnik
2010. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

Én soha semmilyen körülmények között nem baromoznám le anyukámat(amugy már nem él) szóval mamámat. Egyszer lehülyéztem, és akkor nem szólt hozzám.

Egy pofon oké, de 5 perc? nem túlzol?

2010. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim válasza:
100%

Üdvözlöm Anyud, nagy rajongója vagyok, eszméletlen a bal horga!


/Mike Tyson for ever/

2010. aug. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos megérdemelted...egyáltalán miért kell barmozni? Biztos már elég régen kaptál és rád fért...mondjuk 5 perc az kicsit sok..de mind1
2010. aug. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két nagy fiam van, de őszintén mondom, tátva maradt a szám arra, hogy baromnak nevezted anyukádat és hogy sok kommentelő szerint ez nem nagy ügy.


Ott kezdődik a dolog, hogy így beszélni még anyukád se beszélhet veled, fordítva meg egyenesen undorító viselkedés.


Ezek után nem tudok mit hozzászólni a pofozkodáshoz, mert alapvető viselkedési problémák, kommunikációs zavarok vannak nálatok.

2010. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy te vagy a hibás. Máskor nem kell barmozni és nem kapsz
2010. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

ma 10:24 Azt még hozzátenném, hogy nem vagyok ütlegelés párti, bár a heves felindulást ebben az esetben megértem.


Inkább arra szerettem volna rámutatni, hogy az ÉLET úgy is helyre teszi a maga idejében az effajta viselkedést a kamaszoknál. Csak az lehet, hogy fájdalmasabb lesz majd. Ha ez idejében jött, akkor rádöbbentheti a kérdezőt erre. A tetteknek VANNAK következményeik. A szavaknak is. Ez egy ilyen világ. Lehet szeretni, vagy nem szeretni, de attól még ez van.

2010. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!