Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti mit szólnátok...

Férfiak ti mit szólnátok hozzá ha a feleségetek esküvő után 2-3 évvel úgy dönt hogy megváltoztatja a nevét?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 17:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
86%
"az pozitív gesztus felém" - te is megtetted ugyanezt a pozitív gesztust felé?
2021. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
57%

Minden változásnak van oka.

Ha a feleségem ilyet tenné, szerintem megbeszélténk előtte velem, bár attól.még az ő döntése marad.

2021. márc. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
16%

21-es!


Én elhiszem, hogy gyűlölöd a férfiakat, de, hogy mellé még ostoba is vagy, az már sok!


Tehát az a problémád, hogy ha a feleségem felvette a nevemet, akkor én miért nem veszem fel az övét?


Sok csökkent agyú femináci van ezen az oldalon, de te magasan viszed a prímet!


Egyébként még mindig nem tudjuk miről is van szó a kérdésben pontosan. Lehet, hogy csak a Julcsit akarja Marcsira változtatni.

2021. márc. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Pl: xy né helyett x né Kiss juliska
2021. márc. 5. 15:37
 25/26 Laylah ***** válasza:
100%

És ez miért baj?

Ha annyira számít, a te vezetékneved továbbra is ott lenne.

Azt is megértem, hogy nem akar teszem azt Kovács Jánosné lenni. Hol van ebben a névben ő? A "né"? Valakinek egy jelentéktelen oldalbordája? Az, hogy Kovácsné Kiss Juliska, legalább kifejezi azt, hogy te vagy a férje, de ő is egy teljes értékű személy.

2021. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Férjen sok beleszólása nem lehet.
2021. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!