Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják meg sokan az...

Miért szólják meg sokan az örökbeadókat minden rondának elhordva őket, ellenben aki megtartja a gyerekét, de semmi türelme nincs hozzá, bántalmazza, arra bezzeg gondolkodás nélkül rávágják, hogy de legalább felneveli? Szerintem fordítva kellene.

Figyelt kérdés
Szerintem az egyik legbecsülendőbb dolog lemondani a gyerekről esélyt adva neki is, meg egy gyerektelen párnak is a boldogságra. Semmi, de semmi rosszat nem látok ebben, sőt, nekem ezek az emberek hősök. Itt legalább három embernek esélye lesz a boldogságra jó esetben, ellenben mégis olyan ocsmány kommentek érkeznek ezekre az emberekre, mintha rablógyilkosok lennének. Aki abortuszra megy, sokkal toleránsabb véleményekkel találkozik, de ami nekem a legundorítóbb: mikor olyan emberek rúgnak az ilyen nőkön, akik amúgy bántalmazó, gyerekeket lenyomorító lényeket bezzeg védenek. Ehhez hatalmas lelkierő kell. Amit észrevettem, főleg nők szidják és átkozzák őket furcsa módon. A magyarázat pusztán ennyi: hátdeazoklegalábbmaguknevelik. És? Komolyan nem számít nekik a nevelés minősége, az sem, ha a szeretetlen szülő egy életre lenyomorít? Bezzeg aki minimum három ember számára örömet próbál szerezni, az meg fúj már, meg nem is nő, meg r.hadjon meg? Komolyan undorító egy világban élünk...

2021. márc. 14. 12:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Valószínű tényleg a #3-asnak lesz igaza, és ez a van sapka nincs sapka esete. :/ Egyébként ez a mérhetetlen abortuszmánia számomra is meghökkentő...
2021. márc. 15. 13:20
 12/14 anonim ***** válasza:
43%
En nem itelem el. Az abortuszt annal inkabb.
2021. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
39%

Énis mindig 0% voltam, mert abortusz helyett ezt ajánlottam.

Nagyon rossz irányba halad a világ, egy évtizede a nyugati kultúrát tekintettem a követendő példának, mára meg hányok tőle.

2021. jún. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kifejezetten nem gondolom, hogy a nyugati kultúra a hibás ilyen téren (tudtommal Európa keleti országaiban lényegesen több az abortusz, mint nyugatabbra), de őszintén nem értem az olyan érvelést én sem, hogy hát inkább az abortusz, hát most milyen lenne már, hogy az a gyerek a saját szüleinek sem kellett... Egy gyereknek a szerető szülő a legfontosabb, és engem ezek a válaszok azért is szomorítanak el, mert mind a tágabb családban, mind a baráti körömben vannak örökbefogadottak, ahol szerintem mind az örökbefogadó szülők, mind a gyerekek csak nyertek. Ezzel szemben nem tudom, miért lenne jobb azoknak a gyerekeknek nem is létezniük, mert pár kívülálló úgy gondolja, hogy úgy lenne könnyebb.
2021. jún. 18. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!