Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz házasság mit tud tenni...

Rossz házasság mit tud tenni a gyerek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyuék rengeteget veszegetnek viszont elválni apa nem akar mert akkor elkell adni a lakást, hogy tudjanak osztozni.

Én vagyok a gyerekük akinek már elege van mit tudnék tenni?


2021. ápr. 5. 08:55
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
67%
Akkor nagyon szomorú az életed és még észre sem veszed. De jól van, én megértelek, neked tényleg nem kell elválni, elvagy te így nagyon jól. Sokan azonban nem tudnának így élni. Minden nézőpont kérdése. Mérlegelni kell, te így döntöttél.
2021. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
#29 mi a problémád? Arról nem mi tehetünk hogy neked olyan szar a kapcsolatod a szuleiddel hogy nem tudsz velük komoly témáról beszélgetni. Nem mondtam hogy ez biztos megoldja a kérdező gondját de nem veszít vele semmit, egy próbát meger.
2021. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
50%

32!


Jó a kapcsolatom velük. A magánéletükhöz viszont nincs közöm, ahogy -mivel már rég felnőtt vagyok-nekik sincs az enyémhez. Joguk van hozza, hogy ők leültessenek és kikérjék a véleményemet, a saját kapcsolatukról. Nekem is jogom van leültetni őket és kikerni a véleményüket az en kapcsolatomrol. De ahogy nekik nincs joguk az en kapcsolatomat véleményezni kérés nélkül, úgy nekem sincs jogom az övéket véleményezni kérés nélkül. Pláne, hogy itt eselssesen egy tizeneves gyerekről van szo, nem pedig egy felnottrol.

2021. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
54%
#33 de, abban az esetben van jogod hozzá ha együtt éltek és nap mint nap hallgatnod kell a civakodásukat. És ha kiskorukent nincs lehetősége ugye a menekulesre akkor ez az egyetlen megoldás. Legalább a gyereknek legyen esze ha már a felnőtteknek nincs.
2021. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

34!


Aha. Na és mire megy azzal, ha elmondja, hogy neki ez nem tetszik? Anyu és apu nem akar elválni, mert nekik bizony igy kényelmes.

2021. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
#35 mire megy azzal ha semmit nem csinál? Ha szorult egy kis értelem a szulokben talán elgondolkoznak hogy tarthatatlan az állapot és vagy az egyik vagy a másik irányba elindulnak.
2021. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!