Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megnéztem a kung fu pandát és...

Megnéztem a kung fu pandát és én is akarok olyan menőn rugdosni meg szaltózgatni. Érdemes megtanulnom kung fuzni?

Figyelt kérdés
Kung fu tanulásával tényleg el tudok érni egy olyan szintre, mint amiket azok az állatok csinálnak? Tudom majd én is irányítani a chi-t (gondolom nem :c)? Milyen harcművészetet ajánlatok, amivel meg tudok tanulni ilyen menő rúgásokat?

2021. ápr. 11. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél ütni-rúgni, akkor savate, sanda, kickbox, ami neked a legjobban tetszhet. Ezekkel bunyózni is megtanulsz.


Ha csak tánc, mozgás, szórakozás, kikapcsolódás kell, de harcérték nem, akkor wushu. Az tipikusan a kungfu azon ága, amiben harc nulla, de minden pörgés, ugrás, forgás, csavarás benne van. Magyarul jól kinéző show, de még egyszer: ezzel bunyózni nem tanulsz meg. De amúgy, mint sport, teljesen rendben van, mert tetőtől talpig megedz.

2021. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. ápr. 11. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!