Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjetek megfeletkezne a...

Ha a férjetek megfeletkezne a házassági évfordulóról, mivel lehetne titeket kiengesztelni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 21:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy kamuzd be, hogy késett a rendelésed és lepd meg valamivel amit mindig is akart és pluszban talán főzz neki egy romantikus vacsorát, hogy lássa fáradozol.
2021. ápr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%
Először is, ha bocsánatot kérne, és lehetne látni rajta, hogy tényleg csupán elfelejtette, és megbánta. Mondhatsz indokot is, ha van, pl. szétáll a fejed, elfoglalt voltál, egyszerűen így alakult. Szerintem azt is fontos a tudtára adni, hogy fontos neked az évforduló, viszont az, hogy véletlen elfelejtetted, nem egyenlő azzal, hogy kevesebbre tartod a párodat. Én ezek után viszont tárgyi ajándéknak nem örülnék, rózsaszirmok a fürdőkádban, gyertyákkal és fürdőkádas filmezés, vagy egy szépen megszervezett piknik, valami kreatív dolog, szerintem az ellensúlyozza a hibádat, de az, ha odaadsz neki valami tárgyi dolgot, az lehet, hogy csak megkoronázza a szituációt, bár személytől is függ
2021. ápr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
6%
Szabadságom utolsó napját nem ünneplem .
2021. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
37%

Semmilyen évfordulót (születésnapot se!!) nem tartunk afféle "jajistenemünnep" szerűen. Ha bármelyikünknek eszébe jut -az azért pozitív.

De nincs belőle semmi szemrehányás, ha nem.

2021. ápr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
46%
Nem kötekedésbôl, de kérlek erre figyelj: megfeledkezne. Ahogy te leírtad, arról a felekezet szó jut eszembe. :D
2021. ápr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%

Konkrétan a házassági évfordulónkat rendre mindketten elfelejtjük az utóbbi években.

De alapvetően nagyon rosszul tud esni ha elfelejtenek egy számomra fontos ünnepet .ilyenkor kedvenc csokival virággal lehet megbékiteni vagy valami nekem fontos dologal.

2021. ápr. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
22%
Válással. Az ilyen hibbant libákat ki kell dobni.
2021. ápr. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
11%
hát, az enyém nem felejtette el, hozott a 25.-re egy tábla csokit... jobb lett volna, ha elfelejti.
2021. ápr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mondás,miszerint a nő és a férfi között többek között az a különbség, hogy a nő mindig emlékszik a dátumokra- a férfi soha nem emlékszik a dátumokra. Szerintem nem is kell ilyet elvárni. Nálunk én mondom hogy évfordulónk van, és azt is.hogy hányadik. Egy öleléssel, és pár kedves szoval elintezzük az egészet...
2021. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Gáz vagy nem, én eleve emlékeztetném előtte pár nappal. Szóval esélye nem lenne rá, hogy elfelejtse, viszont ha így sem készülne semmivel, nyilván rosszul esne és nem felejteném el, de nem csinálnék belőle nagy ügyet.
2021. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!