Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem házasodnak mostanába...

Miért nem házasodnak mostanában az emberek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 13:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Régen sem akartak jobban házasodni csak akkor muszáj volt...
2010. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Hogy utána meg elváljanak?? Értelme??
2010. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Ja ja, régen a válás az nagy szó volt. Most meg mi értelme házasodni ha úgyis eválnak..Ez NEM az én véleményem..hanem sajnos ez van..A varázsa sem tart sokáig
2010. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
Nincs mire! Nincs munkájuk a fiatalok nagy többségének, még a szüleiknek sincs sokuknak, mire alapítanának családot???? A bizonytalanra?
2010. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
nincs pénz még ruhára se.
2010. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Minek?Egyszer úgy is elvállunk.Előbb vagy utóbb de általában utóbb szokott lenni..Akkor meg folyik mindenért a harc. A mindennapos veszekedések, idegesség- Kell ez valakinek is??
2010. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Nagy úr a pénz, és sokaknak nincs. Sokan feleslegesnek tartják, mert nem bíznak a kapcsolatuk tartósságában. Sok oka van...
2010. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%

A férfiak nem akarnak még egy bizonyos kor után sem, őket meg az anyjuk lebeszéli.

Élj még kisfiam egy kicsit ne kösd le magad, visszahúz a család, nem tudsz majd karriert befutni. Minden nő szülni akar és rád akar telepedni.

Az én férjem fejét is ezzel tömte az anyja, aztán az én családomtól kapott protekciót az állásához, addig 4 órára volt bejelentve. Szülni meg annyira nem is akartam sokáig.

A nők jobban akarnak, kivéve, akiket megrontanak otthon vagy máshol a karrierista nő ideállal. Ilyen nem létezik, egy nő csak nyugodt háttérrel (saját család) tud igazán karriert befutni.

2010. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%

A papír nem fog jobban összetartani.

Azt a pénzt, amibe kerül egy esküvő meg tudom jobb dologra is fordítani.


24/L

2010. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Nincs pénze a legtöbb embernek szép lagzira,esküvőre.Anélkül meg minek,csak egy papírért?A pénztelenségben,sok idegeskedésben az is csoda,ha bármilyen kapcsolathoz van kedvük.Gyereket vállalni szintén anyagiak miatt nem mernek,meg azért,mert akinek gyereke van,az nem kell a munkahelyeken.
2010. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!