Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom màr itthon elég volt?

Nem bírom màr itthon elég volt?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves öcsém és àllandóan hisztizik anyàék nem foglalkoznak vele ezért próbàlom én megnevelni de rögtön megy àrulkodni ha megbüntetem vagy mikor màr annyira felidegesít akkor màr ordítok vele mert màr egyszerüen nem bírom.Persze mindig 3n vagyok a hibàs mindenért.Ma hozzàm vàgtàk,hogy jobb lenne ha meg se születtem volna. Meg kap mindent amit akar mert ki hisztizi de ha én kérek valamit az esélytelen,hogy megkapjam. Màr ott tartunk,hogy mindenért hisztizik ma példàul az egyik amiért hisztizett az az volt,hogy lemertem halkítani a tv-t. Nem merem àthívni a baràtnőimet sem mert mindig àll a bàl és nem akarom teljesen leégetni magam elöttük. Elköltözni nem tudok mert 16évesen nem tudok a havi 16000ft-is ösztöndíjjamból megélni.

Egyre többet eszembe jut,hogy öngyilkos legyek. Màr beszereztem egy kötelet is ha így fojtatja hamarosan hasznàlni is fogom.



2021. máj. 8. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Akkor azt ajánlom,hagyd rá..

Majd suliban jól megnevelik,hidd el :)

Ilyen hisztis gyerekeket nem szeretik.

Am meséld el,hogy mit csinál?

Nem lehet hogy értelmi fogyatékos?

Ne legyél öngyilkos,inkább mond meg szüleidnek hogy mit csinál!

nyugalom,2 év és mehetsz ahova láttol!

2021. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy totál érdekel hogy miért hisztizik folyton,írhatol priviben is
2021. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Bocs, de hisztis kistesó miatt felkötni magad az maga a nagybetűs HISZTI.

Engedd el, ne akard megnevelni, bújj a szobádba.

2021. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
93%
Ha szeretnél írj privátban. Én is éltem ár ilyet de én szembe száltam a szülőkkel.
2021. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
84%

...velem is pont ugyanez volt csak nekem ikerlánytestvérem van.

mindent megkapott és én semmit. ő csak a kanapémon (pedig volt saját nagy szobaja nekem meg egy kis sarkam) a seggét s mindíg festette a körmét.

míg én mindenben segitettem anyut. fát hordani, gallyakat vágni, kerti dolgok, takaritani, mosni, misogatni főzni stb.


....nekem kellett megvennem mindig a szemüvegemet stb.stb.

á sok...kínszenvedés volt az életem s a mai napig hatassal van rám. 29 vagyok.

elköltöztem amint tudtam.


a tesómnak mindig mindenki csak segitett...mindig azt mondják h majd az élettől megkapha stb. de mindig mindenki segitett neki. az érettségin is stb. házat, házfelújítást mindent. anyu, apu, tanarok, osztársak, barátok, kollégák stb.


mégis elakarta lopni tőlem az 500 000ft mat.....

de vissza vettem nagynehezen.

nagynehezen megbocsájtittam neki mert jo ember akarok lenni...de rémálmaim vannak azita is a csaladomrol. anyut néha látogatom...volt h a hugom gyereke osszetorte egy becses kincsemet mert nem tudtam mindent a lakásomra vinni egy csetintésre. anyu a képemve röhögve mondta el. amugy rohadtul élvezi ha szenvedek. s ez tudatalattilag is igy van.



HUZZ ONNÉT DE NAGYON GYORSAN!!!


én szakácsnak tanultam s ösdzdijam 20 00ft pludsz meló 30 000ft.azt volt még melom. önerőből tudtam venni 3 millioért kis lakást 24 évesen.

2021. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

gyűjtsd a pénzt, menj melózni, gyűjtögess. s tudsz magadnak albérletet v lakást venni.

ne költs ruhákra, sminkre stb. gyűjtögess és huzz el onnét mihamarabb. Úgysem fog semmi sem megváltozni.

Ne beszélj se az öcséddel se a szüleiddel. tán felfoglyák h baj van. De max pszichiáterhez küldenek. Hidd el azzal mégjobban tönkre tesznek. Úgysem akarják belátni h miattuk szenvedsz. Menekűlj amilyen hamar csak tudsz.

2021. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Mikor nem látják verd meg a tesódat. Majd tagadd le.
2021. máj. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es XDDD

Én is azt mondom, hogy dolgozz, gyűjts össze minden pénzt és lépj le amint csak teheted.

Gondold végig azért azt is, mintha külső szemmel néznéd az egészet, hogy te hibáztál e, van e bármiben igaza a szüleidnek, valóban ennyire rossz e a helyzet, nem árt egy ilyen önértékelés sem :) Ha ezután is úgy érzed totál igazságtalanok veled akkor tervezd a jövőt nélkülük, sajnos van ilyen ahol az egyik gyerek a kedvenc a többi meg a kolonc :/

2021. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!