Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfogok kattanni itthon. Nem...

Megfogok kattanni itthon. Nem bírom basszus?

Figyelt kérdés

Elegem van. Van egy 63 éves anyám. Én 20 vagyok. Most megyek egyetemre amit magamnak fogok állni. Mindent!!

320 pontom lett jogi karra de nem vettek fel államira így önköltséges lesz.

Mr fél éve másból sem áll az életem mint itthon vagyok, tanulok, dolgoztam egész júliusban, rohangáltam a koli jelentkezés miatti papírokért de nem vettek fel. Első vagyok várólistán. Most meg lesz a méltányossági kérelem beadása de anya nem akar semmit segíteni. 348 pontom van a szoc pontokkal együtt, tehát 28 pont körül kapnék méltányosságin amivel már lehet bejutnék és így nem kéne fizetnem az albérletet csak a kolit. De anya leüvöltötte a fejem hogy hagyjam már őt ezzel békén, ő nem fog mégegyszer elmenni a papírokért. Azt mondja intézzem el magamnak. De hogy intézzem el?? Nekem nem adják ki az Ő nyugdíjas papírjait. Anya a férjével nincs jóban ( erre is kapok pontot..) és ő sem akar elmenni a nyugdíjas igazolásáért. Most ezt miért kell velem?? Így is felkell vennem a diákhitel 2-t, de ha most nem segítenek akkor az 1-et is. Miért kell így megnehezíteni???

Miért van ilyen undorító szar családom?

Irigylem azt akit a szülei támogatnak...engem senki sem.

Mit csináljak? Megkattanok itthon. Nem bírom..koliba akarok már menni jó messzire...


2016. aug. 13. 16:42
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Itt bőgök halljátok én ezt nem bírom. El sem megyek beiratkozni..nem akar anyu már itthon látni szerintem. Azt akarja hogy dolgozzak. De miért kell ezt csinálni?
2016. aug. 13. 16:44
 2/30 Boda Gergő ***** válasza:
11%

Öcsém az élet nem fenékig tejfel. Állj a saját lábadra, épp itt az ideje. Anyádéknak van más dolga is mint téged pátyolgatni, huszonévesen meg lehetnél annyira önálló és intézhetnéd az ügyeidet is egyedül. És igenis kiadják neked is anyádék nyugdíj igazolását.


Amúgy ha ennyire élet képtelen vagy kösd fel magad, ugorj a Dunába, lesz ennél nagyobb problémád még az életben.

2016. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
25%
Beszélgethetünk, ha gondolod. 21F
2016. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

fuuu hogy adnák ki basszus???? Ne legyél már suta. Nem fogják kiadni sem ezt sem a jövedelmükről szóló papírokat!!!!

Én intézném egyedül de kell a segítségük és ők nem akarnak!!

2016. aug. 13. 16:51
 5/30 A kérdező kommentje:
Szerintem az elég nagy dilemma/ probléma hogy felvegyek-e egy olyan hitelt amit egész életemben törleszthetek, és lehet hogy szükségtelen is lenne ha anyuék segítenének ebben legalább
2016. aug. 13. 16:52
 6/30 anonim ***** válasza:
15%

"Megegyszer "

Tehát egyszer már megtette, elment és beszerezte neked. Minek megint? Miért nem szóltál akkor, hogy nem csak egy kell? Életképtelen vagy.

Amúgy arra, hogy anya nincs jóban a férjével mégis milyen pont járna?

Az is érdekelne, hogy az a szar családod azért annyira nem szar ugye, hogy ne velük élj?

2016. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

Még egy hónap és kezdődik. Tanulj és ne foglalkozz semmi mással .

Csak ezen az úton tudsz függetlenné válni, karriert építeni, és megmutatni anyádnak,hogy nélküle is sikeres vagy.

2016. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Anyád az életképtelen!!

Rohadtul nem vagyok életképtelen cska az eredetit már elküldtük a rendes jelentkezéshez és ehhez kell egy új mert ide is az eredetit kell elküldeni.

Tudd ám kivel beszélsz!

2016. aug. 13. 16:59
 9/30 A kérdező kommentje:
Fénymásolat NEM JÓ IDE! EZÉRT KELL ÚJRA ELMENNI
2016. aug. 13. 17:00
 10/30 Beltazor91 ***** válasza:
86%

Valahogy megkell győznöd anyukádat, nincs más esélyed.


Viszont miért kellett jogi karra menni??? Lassan Dunát lehetne rekeszteni belőlük…

2016. aug. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!