Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik legjobb barátnőm...

Az egyik legjobb barátnőm volt párja felkeresett az elmúlt napokban. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Bajban vagyok, mert nem szeretnék problémát ebből, de néhány napja véletlenül "összefutottunk" egy fórumon, és mivel közel egy éve nem találkoztunk, elkezdtünk beszélgetni. A kapcsolatunk sosem volt fényes, ki nem állhatott engem, most bocsánatot kért ezért... Eleve furcsálltam a dolgot, aztán azt mondta azért volt velem ilyen, mert tetszettem neki, és folyton azt kívánta, bárcsak engem ismert volna meg előbb, ne a barátnőmet. Azt mondja tudja, hogy nem helyes ezeket elmondania, de tisztázni akarta a dolgot.

Egyértelmű, hogy a legjobb barátnőm volt párjával nem kezdenék, és nem is áll szándékomban, de titkolózni sem tudok.

Szóval, én nagyon szívesen elmesélném a lánynak, mi van mostanában a volt párjával, meg hogy beszélünk, de kétlem, hogy örülne annak, amiket mondott a srác. Viszont rossz fényben feltüntetni őt sem szeretném, ez úgy gondolom nem az én posztom.

Tehát a gondom az, nem tudom mit tehetnék, hogy "Svájc" maradhassak, mégsem legyen lelkiismeret furdalásom.

Örülnék, ha valaki kívülállóként tudna mondani valami okosat. :)

22/L


2010. aug. 23. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ami az illeti ha én lennék a bnod helyében és elmondanád nekem ezekt a dolgokat, abszolut hidegen hagyna mivel már nem érint ugy a dolog, már nem jelent számomra semmit, igy én nem akadnék ki rajta egyik fulemen be másikon ki. Az sem zavarna ha te joban lennél és esetleg kialakulna valami. De lehet bnod érzékenyebb. De szerintem elmondhatod neki de aztis mond el amit itt leirtál hogy miért mondod el:) Szerintem nem lesz belole gondl Egyébként neked szimpatikus a srác?
2010. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én voltam igy a párom legjobb barátjával, aki még családtag is a páromnak. Folyton célozgatott, hogy szerinte többek vagyunk mint barátok, mert fiú és lány között nincsen barátság...folyton lecsaptam a labdát, azóta visszahőkölt az agarakkal...épp minap mondta, hogy sosem kezdene ki a barátja barátnőjével, úgyhogy akkor szerintem csak a szája járt...

Szerintem ne kavard fel a kedélyeket, lehet, hogy csak most ilyen napja volt és nem is gondolta komolyan.

Csak akkor szólnék a barátnődnek, ha már biztos mik a szándékai, mert abban az esetben nem tisztességes amit csinál. Tekintettel lennék a barátnőmre.


Én annak idején nem szóltam és jól tettem, mert azóta is mindig egy társaságban vagyunk és mindenki úgy él ahogy az előtt...

2o-L

2010. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves, és helyes srác, de mint mondtam, nem tudok rá potenciális partnerként tekinteni a fent említett dolgok miatt.

Attól tartok, hogy a lánynak nem tetszene egyébként, mert elég "harcias", hiába hagyja már a srác hidegen... Gondolom felkeresné, és leosztaná érte. :)

Főleg ezért nem tudom mihez kezdjek.

2010. aug. 23. 18:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne hogy a barátnödnek a srác már nem jelent semmit,akkor mondd el.Ha nem akkor ne,mert nagyon rosszul eshet neki.Várj egy kicsit,az idö mindent megold.
2010. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

lehetőséged van:

1.elmondod a barátnődnek, h mit mondott neked a volt párja és biztosítod, h te nem akarsz tőle semmit.

2.nem mondod el.Nem kell, h rosszul érezze magát, és nem foglalkozol az üggyel.34/N

2010. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én erről a helyedben hallgatnék mint a sír, arról is, hogy egyáltalán beszélgettem a pasassal. És nem is beszélnék vele többet.

Ha elmondod, abból csak a kavarás van!

24 N

2010. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most még jobban összekavarodtam. :) Elég eltérőek a vélemények. De azért köszönöm!
2010. aug. 23. 18:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Vezesd le magadban:

ha a csajnak elmondod, mi van az exével, rögtön szöget üt a fejébe a gondolat, hogy mégis mit kokketáltok ti ketten, vagyis ezt honnan tudod? továbbá nem tudhatod, nem fog-e a csaj kérdezősködni a pasinál, miről is beszéltetek? a pasik meg alapvetően nagy marhák, az is lehet, hogy végül a barátnőd szemébe vágja, hogy mindig is te jöttél be neki. kell ez neked? sose tudhatod. hallgass, akkor mindenki jól jár, az a biztos. ne keresd a bajt fölöslegesen.

24 N

2010. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1. Attól, hogy nekik nem jött össze, nektek még összejöhet (ha akarod, ha nem akarod, akkor nem), ha IGAZÁN a barátnőd, a legjobbat akarja neked és áldását adja, ez az ő életét már nem befolyásolja. Nem így tenne, érdemes elgondolkodni, vajon igazi-e az a barátság.

2. Mindenképpen el kell mondanod, hogy beszéltetek, mert ha visszahallja (márpedig vissza fogja, mert mindig kiderül), akkor nem azért lesz kiakadva, amit beszéltetek, hanem azért, hogy eltitkoltad és becsaptad. És igaza lesz!

2010. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szeerintem ne mondd el. a srác bizott benned annyira hogy elmondta, nem lenne szép visszaélni ezzel.
2010. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!