Milyen nő ez????

Figyelt kérdés
A volt férjemmel nagyon jó volt a kapcsolatunk a közös gyermekünk miatt. Majd az ő, jóval idősebb barátnője odakoltozott. Bemutatkoztunk egymásnak. Néha ha összefutottunk beszéltünk is. Viszont a gyermekekkel aki általános iskolás nagyon csúnyán viselkedik. Először el sem hittem neki mert nem így ismertem meg a nőt. Csak a gyerek felvette a telefonjával, hogy milyen alpári stílusban, trágár szavakkal szapulja a legapróbb dolgokért is. Természetesen a gyerek már menni sem akar.jol hallhatóan az apja sem állt ki mellette. A zsebpénzt és a telefonját tabletet is elvették tőle büntetésből. Mit tegyek? Meg sem hallgatnak mert szerintük ez a jó nevelés.
2021. máj. 13. 09:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A telefont és a tabletot én vettem. A zsebpénzt én adom. A bejárati ajtót lépte át a cipővel, onnan egy folyosóra jut ahol a tüzifát tárolják. Onnan lépnek be a nappaliba. Nem bement hanem belépett mert nem az udvaron akarta levenni a cipőjét. Annyi esze azért van, hogy a mocskot nem a szőnyegbe dörzsöli a cipőjéről.
2021. máj. 13. 10:56
 12/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell ezt túlragozni!

Ha a gyerek nem akar menni, akkor nem kell, nem szabad kényszeríteni, mert csak meg fogja utálni az apját is.

Meg kell mutatni a hangfelvételt az apának, aki 2 dolgot tehet:

- vagy megbeszéli a nőjével a hangnemet és az változtat rajta,

- vagy elmegy a gyámhatóságra, ahol ti ismételten bemutatjátok a hangfelvételt és a gyámhatóság fog a nővel elbeszélgetni.

2021. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%

Az a tipikus házsártos típus, aki örömét leli benne, ha másokat szidhat és semmi sem elég jó neki. Van ilyen szülő. Az ilyen a saját gyerekével is ezt teszi. Az okoz neki örömet, ha másokat baszogathat, de jól tudja, ha ezt a párjával tenné meg, az kidobná, így a leggyengébb láncszemre száll rá, a gyerekre, aki nem tudja megvédeni magát, és "nevelés" címszó alatt baszogatja. A gyereknek nem kell különösebben rossznak lennie, mindig talál valami kivetni valót az ilyen, "más szemében a szálkát is, sajátjában a gerendát se" típus. Sajnos volt hozzá szerencsém. Az ilyennek hiába takarítod ki a lakást, hogy a kedvére tegyél gyerekként, körbemegy, megtalálja az egyetlen sarkot, amiben porcicát hagytál és azért üvölt veled. Mert szereti ezt csinálni, indokot meg úgyis talál rá ha akar. Én ilyen ember közelébe véletlenül sem engedném a gyerekem. Felmérhetetlen károkat képes csinálni egy fejlődő személyiségben.

Hívd el külön az exed, hogy komoly dolgoról szeretnél beszélni vele, és mondd el neki, hogy ezek után nem szeretnéd annak a nőnek a közelében tudni a gyereked, ő sem szeretne vele találkozni, és ha kell, bíróságra is mész, hogy megóvd őt az ilyen bánásmódtól ha erőltetik.

2021. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%
Amit te vettél, azt azonnal kérd vissza és beszélj az apjával, hogy abban a kevés időben legyen normális a gyerekkel, mert már nem akar odamenni. Apuka kedves barátnője pedig ne nevelgesse, mert nem az ő dolga.
2021. máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
92%
Az apa előtt is úgy beszél a nő a gyerekkel? Ha igen és ő is a nő pártján áll, biztos nem engedném oda többé a gyerekem.
2021. máj. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
85%
Remélem, a gyereknek lesz annyi esze, hogy felnőttként nem fog kuncsorogni egy ilyen hímivarsejt donor szeretetéért, mert sajnos akkor sem fogja megkapni. De le a kalappal, hogy ilyen élelmes és pl. így is használja a technikát, mert ez pl. terhelő bizonyíték lehet, úgyhogy csak azért is gyámhatóság elé citálnám az ügyet és a csávó ha akar, jöhet.
2021. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!