Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvőre vagyok hivatalos,...

Esküvőre vagyok hivatalos, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Igazából a véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy ti mit tennétek a helyemben.

Az unokatestvérem esküvőjére vagyok hivatalos és úgy döntöttem, csak a templomi és polgári esküvőre megyek el, az utána levő éttermi részre nem, mivel nem akarok tömegben lenni maszk nélkül. Asztmás és magas vérnyomásos vagyok és elég sok az allergiám is.

A családom nem nagyon veszi komolyan a vírust, tehát félek, hogy akarják majd, hogy levegyem a maszkot a fotózás miatt, de én pedig nem szeretném levenni. Nem akarom, hogy szivassanak, de nem is akarok maszk nélkül ülni közöttük, mert hallottam, hogy mondják, hogy nem fogják hordani majd a templomban sem a maszkot. Elég rossz a kapcsolatom a családommal, tudom, hogy szivatnának emiatt, de én pedig félek. Sok rokon jön haza külföldről is és rengeteg lesz az idegen. Ti mit tennétek a helyemben?



2021. máj. 22. 17:35
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
43%
Nem kaptál oltást?
2021. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
59%
HA megkaptad az oltást, már nem kell félned hogy elkapod. Vagy ha elkapod, akkor sem fog komolyabban kijönni.
2021. máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Nem kaptam meg még.
2021. máj. 22. 17:49
 4/38 anonim ***** válasza:
33%

Ugye tudod hogy a maszk nem tèged véd:)? Remélem influenza szezonban is mész egyből oltatni amíg meg nincs meg ki sem lépsz a házból!

Amúgy én biztos kinevetnélek és azt hinném hogy viccelsz

2021. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
69%
Oltasd be magad.
2021. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
75%
Már egy ideje bárki kaphat oltást . Apukámnak 5 perc volt időpontot kérni és másnap be is oltották . Ha annyira félnél a vírustól már az első adagot legalább megkaptad volna .
2021. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
77%
7, krónikus betegként regisztráltam, elmentem az oltópontra, ahol közölte az orvos, hogy nem olt be, várjam meg, míg a háziorvos értesít, mert ő nincs tisztában minden gyógyszeremmel, stb. Ennyit arról, hogy bárkit beoltanak.
2021. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
23%
Kamu
2021. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%
A te dontesed, nem kotelezo elmenni, de jo lenne, ha ezt idoben jelezned, mert ha szamitanak rad a lagzin is, de te szo nelkul csak lelepsz elotte, az gaz.
2021. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
61%
Kár hogy nem mész el, biztos jó lenne, szerintem még gondold meg :)
2021. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!