Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél lánybúcsúba, ha az...

Elmennél lánybúcsúba, ha az esküvőre, lagziba nem vagy hivatalos?

Figyelt kérdés
Kisebb lánybúcsú és persze nem a mennyasszony szervezi.
2010. jún. 17. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem mennék el, mivel hogyha a lagziba nem hivott meg akkor semmi keresni valóm nem volna a lánybúcsún.vagyis ez mind2nek égő lenne.
2010. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ez mondjuk elég furán hangzik, hogy nem vagy hivatalos az esküvőre, ezek szerint annyira nem vagy szoros kapcsolatban a menyasszonnyal, szóval én nem mennék, mert kisebb lánybúcsú lesz, szűk körű, tehát csak a legjobb barátnők, tesók, unokatesók mennek el az eseményre.
2010. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem vagyok meghívott akkor minek? Kicsi vagy nagy esküvő lessz persze ezt is figyelembe venném mert ha nagy és úgy se hívtak meg akkor legyen azokkal akik számítanak a mennyasszonynak. pl koszorúslányok, tesók.
2010. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De persze ez attól is fógg, h aki szervezi az meghivott??? Vagyis a lagziról tudsz-e valamit, hogy nem-e csak szűk családi körben lesz vagy ilyesmi? Vagy lesznek még olyanok a lánybúcsún, akik ugyanúgy nem hivatalosak a lagzira? Mert ha csak szűk családi körű lesz akkor elmehetsz..De nem tudom, a lánybúcsún is inkább a barátnők szoktak lenni..Mindenesetre nagyon fontold meg.

-első-

2010. jún. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem ego senkinek, ha elmesz a leanybucsura, ha olyan kapcsolatban vagytok. Vannak olyan eskuvok, amikre egyszeruen nem tudnak meghivni minden baratot, mert annyira sokan lennenek. Nalunk is volt olyan, hogy meghivtuk a mienkbe, de o az ovebe nem hivott vissza, mert annyira nagy eleve a rokonsaga, hogy mar tobb embert ha hivott volna, akar 200-an is lettek volna...nincs ezert harag, meg kell erteni, hogy mindenkinek masok az igenyei, szituacioja.
2010. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én voltam úgy lánybúcsún, hogy az esküvőn csak szülők és nagyszülők voltak. Persze, hogy oda nem hívtak meg. Viszont ha viszonylag nagy a lakodalom, de én nem férek bele akkor nem.
2010. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha meghívnak, akkor igen, ha nem nem
2010. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem
2010. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kicsivel több, mint 100 fős a lagzi.

Fura a helyzet, nem tudom változatlanul mit tegyek.

Nem vagyok besértődve, csak fura.

2010. jún. 17. 18:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el nyugodtan. Én pont 3 hete voltam egy lánybúcsún a tesóm (talán) leendő sógornőjének, előtte csak egyszer találkoztunk, akkor is egy délelőttre, együtt néztük az anyukájának a ruhát a lagzira. Nem volt gáz egyáltalán, sőt össze is bandáztunk rendesen. Ja, és nem voltam meghívva a lagzira. Szerintem engem azért hívtak meg a lánybúcsúra, mert kevesen voltak a lányok, és hogy többen legyünk, ja meg a chippendale fiú miatt is. Jó volt, szerintem tényleg elmehetsz nyugodtan. Jó szórakozást!
2010. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!