Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitanátok ezért a párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanátok ezért a párotokkal?

Figyelt kérdés
Ha ő mondaná hogy néha öltözködjek csinosabban és ne csak farmer meg pulcsi.
2010. dec. 8. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezért én nem szakítanék. Bár, ebben is vannak árnyalatok. Én alapból is szeretem a nőiesebb ruhákat, szoknyát, ékszereket. De ha a stílusommal teljesen ellentétes lenne, nem változtatnék, alkalmanként sem.
2010. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem szakítanék, de megmondanám neki, hogy ha szeret, szeressen úgy, ahogy vagyok!
2010. dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már mondta hogy ő szeret olyannak amilyen vagyok. Csak az mondja hogy olyan szép vagyok és kár hogy mindig farmer meg pulcsi szeretné ha néha többet is kihoznék magamból.
2010. dec. 8. 15:46
 4/10 Kamuuu ***** válasza:
Ha ezért szakít valaki akkor az a legnagyobb hülyeség...
2010. dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
közölném vele, ha nem tetszik, nem kötelező velem lennie.
2010. dec. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk meg pont az van, hogy én szeretek nőiesen, csinosan öltözködni, és ezzel van baja, mert megnéznek akkor más pasik is!

Ki érti őket? :((

De ezért nem szakítok vele, viszont ezen sűrűn vitatkozunk, de én nem szoktam hagyni magamat. Így ismert meg, akkor fogadjon el továbbra is ilyennek és ne féltékenykedjen! Ráadásul én még meg is kérdeztem a kapcsolatunk elején, hogy nem-e fogja zavarni, hogy én szeretek csinosan öltözködni! És azt mondta nem, hanem büszke lesz rám, mert én az ő kezét fogom!!!

Azóta eltelt 2 év és állandóan vitázik velem, nem engedi, hogy felvegyek egy szoknyát! Mindig azt akarja, hogy nadrágban legyek! De nem hagyom magam, úgyhogy egyszer majd csak hozzászokik...

26/N

2010. dec. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nálunk is épp fordítva van...nem öltözködök hétköznap túl...farmer, pulcsi összeállítás...de ő még buliba is azt mondja, h vegyek fel polot meg farmert :O:O:O...ok h hétköznap nem öltözök ki...de legalább buliba máááár muszáj...főleg h imádok öltözködni...engem ez borit ki...


én nem szakítanék...tegyél néha a kedvére...nem rosszindulatból mondja...csupán szereti ha csinosan vagy felöltözve...lássuk be, annál inkább beindulnak a pasik minél szebben van felöltözve egy nő...és ez nem baj:) néha meglepetésszerüen tegyél a kedvére :)

22L

2010. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért szakítanál? Természetes a dolog. Én is hasonló helyzetben vagyok. A dolgok nem feketék vagy fehérek, nincs olyan hogy ÍGY szerettem meg, és a haját se vágja le. Nyílván mindig mindenki lehetne még szebb, még kívánatosabb, és ez jó, hogy benned keresi ezt, nem másban.
2010. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem szakítanék vele.
2010. dec. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájna kipróbálni egy új stílust.
2010. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!