Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok ezért a párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ezért a párotokkal?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettünk a párommal. Én azt mondtam neki hogy azért van velem merthogy én jó vagyok neki. Erre ő mondta hogy hát kurv@ra nem. És részletezte hogy földrajzilag sem vagyok jó neki mert távkapcsolat akkor 9 év korkülönbség ami nem lenne gond mert mindketten 20 évesek már elmúltunk csak én még tanuló vagyok a szüleimnél lakom ő meg már dolgozik más élethelyzet. De mondta hogy nem baj mert szeret. Erre én rögtön megsértődtem úgy értelmeztem hogy én nem vagyok jó neki. Egész éjszaka puffogtam magamban. Mire ma reggel rákérdeztem erre a páromnál ő azt mondta félreértettem nem én nem vagyok jó neki hanem a körülmények az hogy távkapcsolatban élünk akkor az hogy mivel én még tanuló vagyok fősulin ő meg már dolgozik így élethelyzetben sem vagyunk teljesen ideálisak. De ez nem baj azt mondta és vállalja már lassan 2 éve hogy ő jön szinte mindig hozzám. Vállalja mert szeret. Azt mondta sok kapcsolata volt amiben nem volt ennyi nehézség mint nálunk de nem szerette őket annyira mint engem. De bennem mégis maradt kétség hogy nem vagyok jó neki és ezzel kárt tett az önbecsülésemben. Szerintetek?
2011. szept. 4. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis vagy.
2011. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban küzd érted, akkor biztosan szeret. Valóban félreérthetően fejezte ki magát, de nem bántásból mondta. Ő már van annyira felnőtt, hogy el tudja dönteni, megéri-e neki ennyi nehézség érted. És mivel megéri, szeret téged, szerelmes beléd, sőt, rengeteg mindent megtesz, ne sérüljön az önbecsülésed, hanem inkább nőjön, mivel érsz annyit, hogy megtegye érted a barátod ezeket a dolgokat.
2011. szept. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm írjatok még! Tisztára kibuktam emiatt azt hittem tényleg nem vagyok jó neki. Hiába mondta hogy a körülményekre értette nem rám. Annyira kevés így is az önbecsülésem. :(
2011. szept. 4. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg. Ez miatt biztos nem szakítanék, hisz gondolj bele: ha ő nem szeretne engem, akkor ő szakítana velem és nem én vele. Ha ilyen van azért nem árt visszakérdezni.

Nem vagy hisztis, csak túl aggodalmas, hogy elveszítheted őt. Pedig a leírtak alapján szeret. Szóval nyugi. Bizonyára flusztrált vagy, mert távkapcsolatban éltek. Ez még ne tegyen bizonytalanná :)

2011. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azt mondta amit mondott, nem érted??? a körülmények, nem te.hiszti a nyilvánvaló SEMMIN. tiszteld a és szeresd amiért ennyire kitart melletted, a tetteket nézd és ne a szándokosan kiforgatott szavakon rágódj.
2013. szept. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!