Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért ítélik el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ítélik el sokan a plasztikai műtéteket? Ti szakítanátok a párotokkal ha ilyesmire adná a fejét?

Figyelt kérdés

Talán mert a leghiúbb dolog a világon, esetleg mert irigylik sokan hogy ők nem bírnának finanszírozni egy szépészeti beavatkozást? Esetleg mert a férfiak egy valótlan ábrándot kergetnek, és ezt keresik a hétköznapi nőkben?

Lehet sokan úgy vélitek nem ez a legmegfelelőbb kategória, de a párom azt mondta elhagy ha megműttetem magam. Előre is köszönöm a hozzászólásaitokat!


2010. aug. 7. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ midet műtteted.Én nem ítélem el.Faterom simán leszedette a táskákat a szeme alól.
2010. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha nem nyomós egészségügyi-esztétikai okból tenné, én se támogatnám
2010. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mellműtét. De.. az a legbosszantóbb a dologban hogy sokszor mondja hogy így szereti meg formás stb. Ugyanakkor van hogy cukkol ha lát egy nagy mellet.. én viszont fogytam 2 kilót, ami természetesen leginkább mellből ment le. Csak nem értem miért cukkol, ugyanakkor mondja, ha megcsináltatom elhagy. Most akkor mi kell a férfiaknak?:S
2010. aug. 7. 19:46
 4/11 anonim ***** válasza:

Én megcsináltattam a fülem, kicsit elálló volt és engem zavart nagyon, de ezért nem hagyott el a párom ! Tudta, hogy ez az egy dolog , amivel nem vagyok kibékülve és támogatta a döntésemet, de ha nem teszem meg, akkor sem szeretne jobban vagy kevésbé !:)

Na az olyan, hogy cicinövelés nálam kizárt !!!attól szerintem nem fognak egy lányt jobban szeretni a pasik , mert műmelle van !

Nekem nagyon sok ismerősömnek van megcsináltatott cicije, de én nem értem őket.....van nagy dudájuk, de pl olyan lapos a popsijuk és nagyon fura így számomra az összkép , vagy én tévedek ??

Inkább izmos popsi és kisebb cici szerintem sokkal jobban bejön a pasiknak !


Mit akarsz magadon megcsináltatni ?


25 /L

2010. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindenki szokta cukkolni néha a barátját, barátnője. Ha nem is mindenki, de nagyon sokan, és egyáltalán nem rosszindulatból. Szerintem tényleg tetszel neki így, ahogy vagy, nem mindenkinek a méret a lényeg, ha formás, akkor a kis mell is lehet nagyon szép.

A plasztikai műtétet azért ítélik el (legalábbis én), mert nem szeretem a mű dolgokat, sokkal szebb a természetesség, még ha nem is olyan "tökéletes".

2010. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én pont az a kategória vagyok amit leírtál. Fenekemmel semmi gond, cicim is formás, már ha szabad ilyet mondanom magamról.:) De az előző kommentemben leírtam mi a baj.. cukkol néha a nagy mellekkel ugyanakkor így szeret. A plasztikát viszont ellenzi. Nem értem hogy akkor mégis mit akar.:( Mellműtét számomra annyiból vonzó, hogy nem fogynám le a cicimet ha fogyózok. Mert sajnos én onnan fogyok legelőször.
2010. aug. 7. 19:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Első vok

Na a szilikont én sem szeretem.Fogtam is láttam élőben nem jön be,pedig azok 800.ezres jól megcsinált cicik voltak.

Mellműtétből csak a felvarrást,bimbó kiemelést pártolom.

2010. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásaitokat!:) De annyiból nem értem a cukkolását, mert tudja hogy önbizalom hiányos vagyok, (bár a legtöbben ránézésre egoistának tartanak) és nagyon rosszul esik ha a külsőmmel kapcsolatban tesz megjegyzéseket.
2010. aug. 7. 19:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha téged ez zavar egyszerűen szólj neki, szerintem biztosan megérti. Mi is mindig cukkoljuk egymást a párommal, de tudjuk mindketten (mert már beszétünk ilyesmiről), hogy ez csak szimpla hülyéskedés és nem vesszük komolyan. Szerintem te is beszéld meg vele, ha nagyon zavar, akkor kérd meg, hogy hagyja abba. :)
2010. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már erről, és lehet (sőt biztos) hogy csak én veszem túl komolyan. Köszönöm a válaszodat!:)
2010. aug. 7. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!