Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van? Ha igen, akkor...

Igaza van? Ha igen, akkor hogy engeszteljem ki a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy tegnap felajánlotta az egyik barátnőm,hogy az iskolából segít haza hoznia a könyveimet,mivel rengeteg van,és messze lakom. Ma elég rossz napom van(mint általában),és eljött a barátnőm.Szóltam a tesómnak,hogy mondja neki,hogy nem vagyok itthol,mert nem igazán volt kedvem fogadni látogatókat,mondjuk sajnos az összes barátnőmmel ilyen vagyok!

Amikor a tesóm elküldte a lányt,apu azt mondta,hogy nekem soha a büdös életbe nem lesznek barátaim!

Igaza van?Hogy tudnám kiengesztelni a barátnőmet?

Úgy megbántam,hogy elküldettem,pedig még segíteni is akar !

Előre is köszönöm a válaszokat!

Nagyon nagyon bűntudatom van.=(


15L


2010. aug. 24. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jó nagy sutyerák vagy :D ég ő akar segíteni és te rázod le...

Kérj tőle bocsánatot, és csináljatok valami közös programot és nagyon gyorsan változtass a hozzáállásodon: "mondjuk sajnos az összes barátnőmmel ilyen vagyok! ", ki vagy te a hercegnő vagy mi?

2010. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hozzá is olyan őszinte legyél, mint itt. Mond el neki, hogy tiszta hülye vagy mostanában, nem tudod miért, de szeretnél ezen változtatni, segítsen ha tud. A te korodban tombolnak a hormonok, sokmindenkinek elmegy az esze egy időre, hülye lesz, idegesítő, de erre sem lehet hivatkozni a végtelenségig, meg kell erőltetned magad és igyekezni normálisabbnak lenni, nem egy hisztis, kiállhatatlan emberré, mert igaza lesz apukádnak.
2010. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam. Volt egy csaj aki barátkozott volna, de én egyedül akartam lenni. Aztán most megismerkedtem verébtáborba pár lánnyal és velük másabb lesz sokkal.:)



14/L

2010. aug. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem ma mentünk volna a könyvekért,csak eljött.
2010. aug. 24. 17:49
 5/13 anonim válasza:
sztem beszélj apukáddal vagy a szüleiddel hogy igenis vannak barátaid(ha tényleg vannak), és a barátnőiddel is beszélj sztem, hogy bocsi hogy elküldted, de értse meg hogy milyen napod volt, hátha ilyenen pedig nagyon besértődik a barátnőd vagy nem érti meg annak ellenére, hogy amúgy is tudja hogy rossz napjaid vannak vagy ilyesmi akkor sztem nem igazi bnő....
2010. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem lennék a barátnőd, de még haver sem a világ minden kincséért sem. Annyi vér sincs a pucádban, hogy ha nincs kedved barátnőzni, ezt személyesen megmondd! Hazudozol, mást is hazugságra veszel rá, te egy jellemtelen és értéktelen emberke vagy.A hormonokra ezt nem lehet ráfogni.

Változz meg, dolgozz a jellemeden kitartóan, úgy tudsz jó barátokra szert tenni.

2010. aug. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
nekem is volt gey ilyen időszakom de én inkább megmondtam a dolgokat őszintén......de szerintem legbelül nincs is semmi gond veled ccsak ilyen korszakod van hamarosan biztos minden megváltozik gondolj arra hogy vannak nálad mások rosszab helyzetben is örülj annak ami van :D
2010. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Vannak barátaim,elég sok,de őszintén meg mondva,olyan igazi barátnőm nincs! Itt sajnos mindenki kibeszél mindenkit,tehát mindenkiben csalódtam már=(

Akit barátnőmnek hittem kiderűlt,hogy hatalmas ribanc és 13 évesen terhes lett...

Az utána következő legjobb barátnő az anyjának hazudozott rólam olyanokat,hogy piszkálom,meg 10 000-rel zsarolom.(akit elküldettem ő volt az)

Aztán a következő,meg kibeszélte a titkaimat,és kihasznált,mert sok értékes,és szép cuccot adtam neki,és a húgának!

Igazi barátnőm NINCS! És nem is lesz valószínű.Úgy,hogy kedves válaszoló,aki nem lenne a barátnőm,és úgy lehordott:NEM CSAK VELEM VAN A BAJ!

2010. aug. 24. 18:07
 9/13 anonim válasza:
nekem se volt igazi barátnőm énis rengeteget csalódtam, de ha van msn-ed vagy email-címed akkor írj privitbe bennem megbízhatsz komolyan én szívesen beszélgetnék veled
2010. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

18:12-es válaszoló


kitartás biztos találsz egy barátnőt 14/L

2010. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!