Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan engeszteljem ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engeszteljem ki a barátnőmet? ( sürgős)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nemrég jöttem össze, nem volt még köztünk semmi....de múltkor találkoztunk és hát nem akartam, de "tapogatóztunk egymás felé", de aztmondta nembánta meg csak meglepődött....de most meg azthiszi hogy én csak azt akarom, pedig nem..:: ( és mondtam hogy nem akarok magyarázkodni, meg semmi...de nem úgy gondoltam...erre most tökre szomorú....nemtudom mit csináljak, mondtam igazad van, ne haragudj, de semmi....most mit csináljak: (
2010. dec. 28. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát van ilyen, nálam is beindult a dolog, de tényleg nem azért akartam, különben is ő beszélt rá, utána meg már nagyot néztem mikor ezzel állt elő. Legközelebb ne tapizd és beszélj vele arról, hogy szereted.
2010. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Te semmit. Ilyen hülyeségeken besértődni..
2010. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De megis beszéltük hogy én nem arra hajtok....ő meg mondta hogy ha vele lennék nem biztos hogy kibírná anélkül...erre most megtörtént...mert írtam hogy nem akarok magyarázkodni....erre megsértődöttt....pedig én egyáltalán nem úgy gondoltam : ( most tökre szarul érzem magam..
2010. dec. 28. 22:24
 4/16 anonim ***** válasza:

Mutasd meg neki hogy tényleg nem arra kell hívd el moziba, üljetek be mekibe.. :D

Aztán otthon nézzetek még meg egy filmet aztán összebujva tapi nélkül alvás :D

2010. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem sértődött meg, csak játsza az eszét. Ilyenek a nők. Kis bűntudatot akar benned kelteni. Ne dőlj be, ne magyarázkodj.
2010. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
basszus már aztírja hogy nemtudja mivan...lehet elkellene felejteni: ( ez rohadt sz***r érzés: ((((( én Szeretem őt: (
2010. dec. 28. 22:41
 7/16 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld ki: "Oké, felejtsük el, ha tényleg így gondolod. Szeretlek"

Aztán kilépsz, és nem keresed pár napig. Úgyis visszakönyörgi magát, csak direkt szívózik. Nőből van!!!

2010. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez hülye ez a csaj, már ne is haragudj.
2010. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
most írta, hogy sajnálja de nemíbrja ezt tovább csinálni emiat.....én ezt nembírom....most egy világ omlott össze bennem..........nemhiszem el
2010. dec. 28. 22:50
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szórakozik, kérdezd meg, hogy mégis mi rossz van abban, ha két ember kívánja egymást?

Ő is tapizott, nem?

Ennyire frigid?

2010. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!