Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van? Ha igen, akkor...

Igaza van? Ha igen, akkor hogy engeszteljem ki a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy tegnap felajánlotta az egyik barátnőm,hogy az iskolából segít haza hoznia a könyveimet,mivel rengeteg van,és messze lakom. Ma elég rossz napom van(mint általában),és eljött a barátnőm.Szóltam a tesómnak,hogy mondja neki,hogy nem vagyok itthol,mert nem igazán volt kedvem fogadni látogatókat,mondjuk sajnos az összes barátnőmmel ilyen vagyok!

Amikor a tesóm elküldte a lányt,apu azt mondta,hogy nekem soha a büdös életbe nem lesznek barátaim!

Igaza van?Hogy tudnám kiengesztelni a barátnőmet?

Úgy megbántam,hogy elküldettem,pedig még segíteni is akar !

Előre is köszönöm a válaszokat!

Nagyon nagyon bűntudatom van.=(


15L


2010. aug. 24. 17:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
lehet is bűntudatod.Légy türelmes a barátaiddal szemben...szerintem nagyon kedves dolog volt tőle h. felajánlotta és meglátogatott.Azért ehhez is kell erő...te meg elküldeted O.o mert rossz a hangulatod...lehet ő tudott volna segíteni vagy valami...nem mindenkinek a barátnője látogatja meg : ) itt vagyok pl.én is .Én nagyon örülnék neki ha rossz hangulatom van ha nem és meglátogatna.Mindig szívesen fogadom.(akárkit)
2010. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A 13 éves ribanc már nem a barátnőd, ugye? Amíg nem volt bajban, addig az volt? Aki mindenkiben találsz kivetnivalót, hátat fordítottál neki a szörnyű helyzetében. Egy vígasztaló szó kiesett-e a szádon?

A barátság erről is szól, de azt hiszem, neked magyarázhatom.

2010. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem hiszem,hogy vigasztalnom kellett volna,egy olyan lányt,aki tizenhárom évesen árulta a testét önszántából,és fűvel fával lefeküdt! Majd pedig teherbe esett, amit kölcsön adtam neki drága ruhát a testvére keresztelőjére mosogatóronggyá tette,és vissza sem adta!Ilyen embert én nem vigasztalok meg. Arról nem is beszélve,hogy milyen kis szemétkedéseket csinált,amikor kisírtam a bánatom neki,hogy anyukám milyen beteg kinevette. Mint már mondtam ilyen embert én nem vigasztalok meg,és nem bocsájtok meg neki.
2010. aug. 24. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!