Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engeszteljem ki a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy az elmúlt két napban elég hisztisen viselkedtem. Nem nagyon foglalkozott velem, amikor MSN-en voltunk, alig írt. Ma pedig mondta hgoy inkább ne kísérjem el holnap suliba , mert a dolgozatok előtt egyedül szeretne lenni.

Most azt hiszi, hogy nem bízom meg benne. Én bízom benne, csak annyi minden összecsengett, hogy teljesen kétségbe voltam esve. Végül úgy köszönt el, hogy most megy lefeküdni, és hogy az odáig oké, hogy ő megbízik bennem, de nekem is kéne bíznom. Majd hozzátette még -új sorban-, hogy szeret.

Még egy hete sem vagyunk együtt, de biztosan, és tiszta szívemből szeretem. Ő is szeret, de félek, hogy most nagyot csalódott bennem. Holnap én itthon leszek, amikor ő hazaér a suliból.

Mit tegyek...? Menjek ki elé a búszmegállóba egy szál virággal? Vagy azzal is csak rontanék a helyzeten?


Kérlek segítsetek.


2010. szept. 14. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A virág, ha egy szál szép vörös rózsa, mindig jó. Hány évesek vagytok?
2010. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és mellé egy "Kérlek, ne haragudj! Hülye voltam. Szeretlek!" szintén jó.
2010. szept. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Húúú. A kor. Nos hát jó sok a differencia: 21F 15L


Tudom, hogy idióta vagyok, de most 15 éves lányt dobott a Love machine. Nem tehetek róla. :$

2010. szept. 14. 23:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem baj az. :)
2010. szept. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyald ki.
2010. szept. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De ugye nem engedted be?

Olyan édes volt...

De ugye nem feküdtél le vele?

Hozott virágot...

2010. szept. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves GBW! Te hány éves vagy? És fiu vagy, avagy lány?

Te is voltál már olyan kapcsolatban, ahol nagy volt a korkülömbség? Ha igen, akkor milyen volt, meddig tartott?


Roland83! Tudod én nagyon szívesen kedveskednék neki az általad említett módon, és nem csak kiengesztelés képpen. Viszont még nem voltam náluk, és egy ideig nem is leszek. (rokonok vannak ott, meg anyukája eleve ellenzi az egészet)

2010. szept. 15. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!