Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel engeszteljem ki a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Tegnap kiderült egy korábbi füllentésem, nem olyan komoly dolog, de azért rosszul eset neki h füllentetem. Beleegyezett hogy szombaton találkozzunk, de mondta hogy ki kell engesztelnem. Valami ötlet? én 18 f a lány 22 l
2009. aug. 14. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egy csokor virág? néhány szál vörös rózsa?
2009. aug. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Virág, csoki, mozimeghívás, vagy egy sztriptíz :-) Te tudod, hogy miket szeret.
2009. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne virág legyen... a virág elhervad

Legyen valami emlékezetesebb

2009. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

virág akkor jó ha stílusosan tudod átadni vagy a barátnői előtt...(hogy lássák milyen jó pasi vagy:D)

Sokan szeretik az édességet...kicsit meghittebb lehet...de inkább azt javaslom hogy keress rá arra hogy romantikus ötletek....mazsolázzz..biztos van valami ami neked is tetszik és meg is tudod valósítani

2009. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy doboz bon bont, egy üveg édes bort és vigyél egy pokrócot...Vidd ki a szigetre, vagy ha tudsz vmi ötletesebbet vagy közelebbit, akár egy liget, park...:) Találd fel magad! :)
2009. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem csinálj te a saját kezeddel valamit.. rajzolj , szinezz, csinálj fényképtartót, vmi szivecskés dolgot stb. ez többet ér a virágnál =) és érzi h foglalkoztál vele és tepertél h megbocsásson =)
2009. aug. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!