Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szerint a házasság csak...

Akik szerint a házasság csak egy papír, ők minden probléma nélkül kikezdenek egy nős férfival, vagy férjes asszonnyal, mert a papír nem számít, nem zavarja, hogy férje, felesége van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 18:55
 1/7 anonim válasza:
64%
nem.attól még,hogy ezt gondolja valaki[én is.]attól még tisztelem azokat akik házas emberek.:)
2010. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

hát te is hülye vagy fiam/lányom.



nem ezzel kapcsolatban gondolják úgy hogy csak egy papír,hanem magukkal kapcsolatban.

2010. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

ez egyáltalán nem így megy.

én is azt gondolom hogy a házasság csak egy papír. és nem azért, mert ezzel "le akarom kicsinyíteni" a házasság fontosságát, szépségét. hanem mert attól hogy tiszta szívemből szeretek valakit, még nem kell feltétlenül házasnak lennünk. ennek ellenére összeházasodtunk, A PAPÍR MIATT. mert így több mindent igénybe tudunk venni. de nem változott semmi az érzelmeinkkel. épp ugyanúgy (őrülten) imádjuk egymást, mint mikor még csak élettársak voltunk. épp ezért gondolom hogy nem számít, csak egy papír. mert csak a szeretet a fontos, nem a jogi dolgok.

az más dolog, mikor valaki képes szerető szerepben "díszelegni". az olyan embernek szerintem nem számít, hogy házasok e, vagy csak élettársak. nem ebből a szempontból keres partnert.


de a lényeg hogy légyszíves ne nézz szívtelen, bunkó, mindenkin áttaposó embereknek minden olyan embert, aki szerint a házasság csak egy papír.

2010. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Foglalt emberrel soha nem kezdenék, lényegtelen, hogy az házas, vagy csak barátnője van.

A gerincem a helyén van.

2010. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez így hülye'ég aki nem házaság párti nem erkölcstelen.

Azért nem támogatják ezt az intézményt mert ez egy társadalimi szerződés ami leginkább az anyagi javak megosztásáról szól.

2010. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te miből szűrted le ezt az egészet, kedves kérdező? Vagy hogy jutott az eszedbe?!
2010. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem aki képes arra, hogy belerondítson egy kapcsolatba, annak teljesen mindegy, a felek milyen viszonyban vannak, milyen kötelék fogja őket össze.
2010. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!