Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már valakivel olyan,...

Történt már valakivel olyan, hogy az apukájával verekedésbe keveredett, vagy egyenesen meg is verte (az illető az apját vagy akár fordítva is)?

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik osztálytársamnál szinte heti rendszereséggel fordult elő még pár éve, hogy verekedtek, aztán azóta faterja már elköltözött.
2021. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Én egyszer majdnem megvertem Apát, pedig szeretem, de kiabált és én meg azt nem szeretem, régi trauma.. Ő okozta, ha valamit elszúrtam ordított, nos ezt elégeltem meg akkor és mentem volna neki, már akartam ütni amikor rájöttem, hogy nem kéne, mégis csak az Apum, hát aztán vagy 2 hétig nem beszéltünk.


Egyébként engem a tesóm vert meg mindig, hugom és utál engem, egyszer úgy megvert, hogy 1 hétig szédültem. Azóta felejtek.

2021. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
81%
Nem
2021. jún. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Apamra nem tudnék kezet emelni,inkább hagynám hogy megverjen
2021. jún. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Azóta is fantáziálok róla, hogy viszonzásként jól pofán vágom, ha véletlenül összefutok vele - azóta nem tartjuk a kapcsolatot.
2021. jún. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
A volt ferjem mindig eloadta magat hogy az apja nekiment meg elzavarta otthonrol, aztan kiderult idovel hogy igaz is volt, csak azt felejtette el emliteni hogy komoly drogfuggo es napi szinten tort zuzott orjongott otthon. Es ezert zavarta ot az apja.
2021. jún. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Hasonlóképp az utolsóval, az egyik barátom drogfüggő volt, valami ökörséget művelt megint, mikor az apja nekiment, behuzott neki egy-kettőt majd elzavarta. Akkor egyszer fordult csak elő, hogy az apjánál elpattant valami. Mondjuk hatásos volt, mert már nem kábítószerezik az illető, és családja is van.
2021. jún. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Engem gyerekkorban rendszeresen vert az apám nevelési célzattal, egy idő után meg már anyámat ütötte, ha berúgott. Egyszer Anyu nem volt otthon este (dolgozott), apám berúgott, én beszóltam neki, ő elkapta a torkomat és fojtogatni kezdett. A nővérem, mikor meglátta, ráugrott a hátára, úgy ütötte, hogy engedjen el, én már térden voltam. Elengedett, ketten földre vittük, ütöttük, rúgtuk, ahol értük, majd kimenekültünk a házból, nem jött utánunk. Másnap az egészet tagadta. Ezen alkalom után azonban soha többé nem ütött meg se engem, se a nővérem. Ekkor 16 voltam.

Ha megütne újra, ma már hezitálás nélkül visszaütnék. Nyilván nem fog, neki csak az a buli, ha olyat ver, aki nem tudja magát megvédeni.

34/N

2021. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Családomban volt ilyen...
2021. jún. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%
A szomszéd verte össze a fiát az utcán, de az azért volt meg drogozott a gyerek.
2021. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!